Plakát k filmu: Punťa a čtyřlístek

Punťa a čtyřlístek Punťa a čtyřlístek

dokina.cz
6,8

1955, 98 min

Režie:
Jiří Weiss | celý štáb
Hrají:
Josef Bek, Jarmila Smejkalová, Zdeněk Dítě, Nataša Gollová, Rudolf Deyl ml., Radovan Lukavský | všichni herci

Český barevný film pro děti o trampotách s nalezeným psem. K Toníku Burdovi se na ulici přidá malý foxteriér. Toník se ho snaží zahnat, ale pes jde stále s ním. Když přijde se psem mezi kluky, ti mu rázem nabízejí různé výhody, jen aby si mohli se psem pohrát. Tonda toho využije a neřekne svým kamarádům, že pes není jeho. Doma pak nalže, že ho k němu na několik týdnů dal do úschovy pan učitel. Ale pravá majitelka psa začne hledat. Vznikne z toho mnoho zamotaných situací a Toník se nakonec kajícně přizná, že lhal.

Český barevný film pro děti o trampotách s nalezeným psem. K Toníku Burdovi se na ulici přidá malý foxteriér. Toník se ho snaží zahnat, ale pes jde stále s ním. Když přijde se ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 92 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.