Plakát k filmu: Půlnoční láska

Půlnoční láska Midnight Sun

dokina.cz
5,1

Premiéra 10. 5. 2018
USA, 2018, 91 min

Žánr:
drama, romantický
Režie:
Scott Speer | celý štáb
Hrají:
Bella Thorne, Patrick Schwarzenegger, Rob Riggle, Quinn Shephard, Ken Tremblett, Jenn Griffin | všichni herci

Výpravné romantické drama vypráví příběh 17leté Katie Price, dívky plné životního optimistu, která se od dětství musí úzkostlivě vyhýbat slunečnímu světlu, protože trpí vzácným onemocněním, při kterém je i sebemenší vystavení slunečnímu světlu smrtelné. Během dne je nucena setrvávat doma, ale po setmění se Katiin svět otevírá a může si dovolit vyjít ven, vydat se na místní nádraží a hrát tam pro cestující na kytaru. Jedné noci zasáhne osud, když potká Charlieho, hvězdného středoškolského atleta, kterého již celé roky tajně obdivuje. A když se jednoho téměř dokonalého léta mezi nimi rozvine velmi silný vztah, své onemocnění před ním skrývá.

Film je natočen na motivy japonského filmu A Song to the Sun (původní japonský název Taijó no uta).

Výpravné romantické drama vypráví příběh 17leté Katie Price, dívky plné životního optimistu, která se od dětství musí úzkostlivě vyhýbat slunečnímu světlu, protože trpí vzácným ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 10 hlasů
  • -

Související články k filmu Půlnoční láska

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Vytuněné bouráky a život bez slunečního světla

    Filmové premiéry: Vytuněné bouráky a život bez slunečního světla

    9. 5. 2018 10:00 Vytuněné bouráky a adrenalinové honičky, spiknutí s cílem likvidace psů, vizionář čerpající inspiraci v divoké a neposkvrněné přírodě, život bez slunečního světla, šílený plán namířený proti bankovní instituci a důvody milionů lidí k opuštění vlastního domova.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.