Plakát k filmu: Profesoři zločinu

Profesoři zločinu Smetto quando voglio

dokina.cz
7,2

Premiéra 7. 6. 2018
Itálie, 2014, 100 min, od 12 let

Žánr:
komedie
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Edoardo Leo, Valeria Solarino, Valerio Aprea | všichni herci

Pietro Zinni je vzdělaný, slušný, bezúhonný člověk; univerzitní výzkumník, který naléhavě potřebuje prodloužit smlouvu, aby si mohl dovolit alespoň trochu slušný život… a novou myčku pro svou přítelkyni. Místo vyššího platu ale přijde tvrdá rána. Pietrovo místo je zrušené a brilantní neurobiolog stojí před těžkou volbou, co si počít se svízelnou životní situací. Není v ní zdaleka sám. A společně s propuštěnými kolegy z různých oborů se Pietro rozhodne k netradičnímu řešení: vynálezu chytré drogy, která není zakázaná italským právem.

Pietro Zinni je vzdělaný, slušný, bezúhonný člověk; univerzitní výzkumník, který naléhavě potřebuje prodloužit smlouvu, aby si mohl dovolit alespoň trochu slušný život… a novou ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Profesoři zločinu

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Návrat oblíbených kutilů a česko-slovenská taneční lovestory

    Filmové premiéry: Návrat oblíbených kutilů a česko-slovenská taneční lovestory

    6. 6. 2018 10:00 Oblíbení kutilové opět na scéně, ženská verze Dannyho parťáků, dynamická lovestory plná tance a hudby, pokus o racionální vysvětlení nevysvětlitelných příběhů, Cate Blanchett v kůži třinácti rozdílných postav a vynález chytré drogy, která není zakázaná italským právem. Tento týden přináší 6 filmových premiér a digitálně restaurovanou verzi válečného dramatu Obchod na korze.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.