Plakát k filmu: Příšerky pod hladinou

Příšerky pod hladinou Deep

dokina.cz
3,5

Premiéra 18. 5. 2017
Španělsko, 2017, 90 min

Žánr:
komedie, animovaný
Režie:
Julio Soto Gurpide | celý štáb
Hrají:
Jeff Bennett, Jen Taylor, Justin Felbinger, Stephen Hughes, Lindsey Alena, Elisabeth Gray | všichni herci

Animovaná komedie Příšerky pod hladinou přinese podvodní zábavu na více, než jeden nádech. Zemi zaplavily nekonečné oceány, lidstvo se odstěhovalo o dům dál a veškerý život na dokonale modré planetě obstarávají roztodivní tvorové z hlubin. V jednom podmořském údolí žije chobotnička Deep, neurotická kreveta Alice a nemotorný mořský ďas Evo. Tři kamarádi znamená taky třikrát více průšvihů, ten poslední je ale opravdu kolosální. Jejich údolí hrozí zkáza a naprosto nepravděpodobná sestava musí rychle povýšit na hrdiny a najít záchranu. Cestou se k nim přidá muréna stejně hladová jako osamocená a dohromady objeví vodní svět, o kterém neměli ani ponětí. Čekají je rybí zombies, zpěvačka na Titanicu, zaplavená Broadway nebo chladná Arktida.

Když je všude voda, to největší dobrodružství je mokré!

Animovaná komedie Příšerky pod hladinou přinese podvodní zábavu na více, než jeden nádech. Zemi zaplavily nekonečné oceány, lidstvo se odstěhovalo o dům dál a veškerý život na ... celý popis


Mediadesk
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 3 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Příšerky pod hladinou

 • Recenze Příšerky pod hladinou na MovieZone

  Recenze MovieZone 20

  Ekologickou linkou obalený animák, v němž tlupa nesympatických figurek vykrádá Nema, brousí do sci-fi a ukazuje neschopnost tvůrců vytvořit jednoduchou, vtipnou a poučnou pohádku. Do téhle kalné vody se radši nenamočte.

 • Recenze Příšerky pod hladinou na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 35

  Infantilní humor, nudná zápletka, nesympatické postavy, i tak se dají Příšerky pod hladinou shrnout. Když vám devadesáti minutová stopáž přijde jako věčnost, není něco v pořádku. Ano, jde o film pro děti a jako takový se nutně nemusí líbit dospělému publiku, ale v tomhle případě jde zrovna o příklad, který není vhodný ani pro děti. Je to animovaný film, takže heslo „nehledat v tom logiku“ je tu na místě, ale některé věci jako láva či elektřina v moři jsou opravdu zcestné a děti spíš zmatou. Ani hrdinové nedávají dětem ten správný příklad, který se od nich očekává. Co se týče animace, která je v takovém filmu docela důležitá, tak ani ta moc nenadchne. Člověk má pocit, jako by sledoval lacinější verzi snímků Hledá se Nemo nebo Příběh žraloka, ale ve stejné kvalitě, což vzhledem k dnešní moderní stále se vyvíjející technologii, působí trochu zvláštně. Jediným plusem mohou být relativně vtipná hudební čísla (zvláště to krevety a kraba), která trochu oživí děj. Je nutné zmínit i český dabing v podání Genzera, Suchánka a spol., který se docela povedl. V závěru se nedá hovořit o úspěšném snímku.

Související články k filmu Příšerky pod hladinou

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Pokračování legendárního Vetřelce a život v sibiřském vyhnanství

  Filmové premiéry: Pokračování legendárního Vetřelce a život v sibiřském vyhnanství

  17. 5. 2017 10:00 Příprava kolonizace vzdálené planety na druhé straně galaxie v pokračování legendárního Vetřelce, příběh začátku ztřeštěného kamarádství, spousta podvodní zábavy v animované komedii a příběh šestnácti let strávených v sibiřském vyhnanství. V tomto týdnu nás čekají čtyři filmové premiéry.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Extrémní rychlost, život 2Paca, Transformers, Thor a další žhavé trailery uplynulého týdne

  Extrémní rychlost, život 2Paca, Transformers, Thor a další žhavé trailery uplynulého týdne

  13. 4. 2017 10:00 V tomto týdnu se čeští diváci dočkali nového pokračování megaúspěšné série Rychle a zběsile! Aby těch automobilových honiček nebylo málo, máme tu první trailer ke snímku Extrémní rychlost a jeden nový k Baby Driverovi. Fanoušky dobrodružných scifi trháků určitě potěší trailery z nových Transformers a Thora. Snímek All Eyez on Me je životním příběhem nejúspěšnějšího rappera historie 2Paca, Sibiřský deník přináší dramatický osud ženy, která přežila 16 let v sibiřském vyhnanství a Z Paříže do Paříže ukazuje útěk židovských kluků z nacisty okupované zóny.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.