Plakát k filmu: Příšerákovi

Příšerákovi Happy Family

dokina.cz
4,9

Premiéra 2. 11. 2017
Německo, 2017, 96 min

Žánr:
animovaný
Režie:
Holger Tappe | celý štáb
Hrají:
Emily Watson, Jason Isaacs, Nick Frost, Jessica Brown Findlay, Celia Imrie, Catherine Tate | všichni herci

Wishbonovi nejsou právě šťastná rodinka. Máma Emma má knihkupectví, které je před krachem, táta Frank je přepracovaný a každý den trpí pod tyranským šéfem. Dcera Fay je nešťastná, stydlivá teenagerka a syn Max je sice matematický genius, ale ve škole ho ostatní šikanují.

Jenže ty opravdové trable Wishbonovy teprve čekají. Mámu Emmu si totiž jako svou budoucí partnerku vyhlédnul samotný hrabě Dracula. Pošle zlou čarodějnici Babu Yagu, aby Emmu proměnila v upírku. Yaga však nedopatřením změní i zbytek rodiny v příšery. Frank se stává Frankensteinovým monstrem, Fay se promění v mumii a malý Max v mocného vlkodlaka.

Rodina monster se vydává po stopách čarodějnice s jediným cílem: přinutit ji, aby odčarovala prokletí a vrátila jim lidskou podobu. Cesta za rodinným štěstím je však plná úskalí a ostrých špičatých zubů…

Rodinnou animovanou komedii režíroval Hoger Tappe, který si malé i velké diváky získal již svými filmy Hurá do Afriky! či Hrdinové z říše Gaja.

Wishbonovi nejsou právě šťastná rodinka. Máma Emma má knihkupectví, které je před krachem, táta Frank je přepracovaný a každý den trpí pod tyranským šéfem. Dcera Fay je ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 3 hlasů
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 82.00 CZK 290.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Příšerákovi

  • Recenze Příšerákovi na Červený koberec

    Recenze Červený koberec 50

    Nevyrovnaná britsko-německá pohádka se nás snaží pobavit překombinovaným, chaotickým dějem, který je komplikovaný pro malé děti, ale zároveň se dočkáme i vtípků s prděním a ušním mazem, které nikoho jiného, než úplné prcky pobavit nemohou. Animace je kvalitní a dost zachrání i dabing, ale faktem zůstává, že Příšerákovi jsou příšerně zmatení. Evropský pokus vyrovnat se zámořským animákům tak ztroskotal ne na technickém provedení, ale na příběhu.

Trailer k filmu

Související články k filmu Příšerákovi

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.