Plakát k filmu: Příběh lesa

Příběh lesa Les saisons

dokina.cz
7,0

Premiéra 14. 4. 2016
Francie, 2015, 97 min

Žánr:
dokumentární
Režie:
Jacques Perrin, Jacques Cluzaud | celý štáb
Hrají:
Pascal Tréguy | všichni herci

Po úchvatných dokumentech Mikrokosmos, Ptačí svět a Oceány přicházejí Jacques Perrin a Jacques Cluzaud s Příběhem lesa. Ne tropického pralesa s exotickou zvěří, ale toho nám dobře známého lesa, který máme za humny a který pulsuje překvapivě bohatým životem. Tou nejmodernější technikou natáčeli tvůrci čtyři roky na desítkách lokací po celé Evropě, dokonce žili v lese se sledovanými divokými zvířaty. Jen díky unikátním metodám natáčení dokážou autenticky převyprávět příběh lesa od doby ledové až po současnost a zachytit vzrušující koloběh života v něm, který ohromí dospělé i dětské diváky.

Po úchvatných dokumentech Mikrokosmos, Ptačí svět a Oceány přicházejí Jacques Perrin a Jacques Cluzaud s Příběhem lesa. Ne tropického pralesa s exotickou zvěří, ale toho nám dobře ... celý popis


Mediadesk
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 633 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 60.00 CZK 90.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Příběh lesa

 • Recenze Příběh lesa na iDnes

  Recenze iDnes 55

  Před dvaceti lety uchvátil jejich Mikrokosmos. Následoval Ptačí svět či Oceány, nyní Jacques Perrin a Jacques Cluzaud uvádějí do českých kin svůj Příběh lesa.

 • Recenze Příběh lesa na Total film

  Recenze Total film 80

  Příběh lesa (2015) Příběh lesa je zážitek pro celou rodinu, moderní dokument s úchvatnou kamerou. Narozdíl od běžných dokumentů, které jsou vhodné spíš pro televizní obrazovku, sluší Příběhu lesa velké plátno.

Trailer k filmu

Související články k filmu Příběh lesa

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Čekající básníci a boj o záchranu Země

  Filmové premiéry: Čekající básníci a boj o záchranu Země

  13. 4. 2016 10:00 Neuvěřitelná touha po splnění životního snu, hrůzná chilská kolonie, boj o záchranu planety, sny, které se stávají skutečností nebo příběh povaleče čelícího realitě běžného života. Tento týden vstupuje do českých kin devět filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.