Plakát k filmu: Predátor z hlubin

Predátor z hlubin Frankenfish

dokina.cz
4,8

USA, 2004, 84 min

Žánr:
thriller, komedie, akční, sci-fi, horor
Režie:
Mark A.Z. Dippé | celý štáb
Hrají:
Tory Kittles, K.D. Aubert, China Chow, Matthew Rauch, Donna Biscoe, Tomas Arana | všichni herci

V Louisiana Bayou se skrývá něco krvežíznivého. Nikdy předtím neexistovalo něco takového. Mohutná, geneticky upravená a masožravá ryba čeří klidní říční vody a hledá nové oběti. Na břehu zanechává děsivou stopu, znetvořená těla, a místní lidé se pokouší odhalit, kdo nebo co za tímto masakrem vězí. Brzy zjistí, že nejde o obyčejného Predátora - tento lidožravý zabiják předčí všechny předchozí škůdce. Výplod vědy s hadím tělem může žít pod vodou i na souši, Frankenfish může pronásledovat lidi všude. Je rychlý. A má hlad.

V Louisiana Bayou se skrývá něco krvežíznivého. Nikdy předtím neexistovalo něco takového. Mohutná, geneticky upravená a masožravá ryba čeří klidní říční vody a hledá nové oběti. ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 155 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 101.94 CZK 255.24 CZK Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.