Plakát k filmu: Predátor

Predátor Predator

dokina.cz
7,0

USA, 1987, 107 min

Žánr:
thriller, dobrodružný, akční, sci-fi, horor
Režie:
John McTiernan | celý štáb
Hrají:
Arnold Schwarzenegger, Carl Weathers, Elpidia Carrillo, Bill Duke, Jesse Ventura, Sonny Landham | všichni herci

Arnold Schwarzenegger v hlavní roli akčního dobrodružného příběhu bojovníků, kteří jsou nuceni čelit neviditelnému nepříteli, síle daleko mocnější, než jsou jejich nejlepší zbraně.

CIA nasazuje své nejlepší vojáky, aby zachránili rukojmí zadržené partyzány v zemi střední Ameriky, avšak Schwarzenegger a jeho muži se střetnou s nepřítelem nepředstavitelně smrtelnějším, než je kdokoli na Zemi - neboť PREDATOR nepochází z této planety.

Film je nabitý velkolepými speciálními efekty a bojovými scénami, které hýbají žaludkem. PREDATOR je do doby kdy byl natočen nejhrůzostrašnějším a nejnapínavějším filmem Arnolda Schwarzeneggera.

Arnold Schwarzenegger v hlavní roli akčního dobrodružného příběhu bojovníků, kteří jsou nuceni čelit neviditelnému nepříteli, síle daleko mocnější, než jsou jejich nejlepší ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 720 hlasů
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 102.34 CZK 256.24 CZK Přehrát online

Související články k filmu Predátor

 • Obrázek k souvisejícímu článku: 10 věcí, které vám o Predátorovi ještě nikdo neprozradil

  10 věcí, které vám o Predátorovi ještě nikdo neprozradil

  13. 9. 2018 12:52 Nový Predátor Shanea Blacka jde do kin. Nejvyšší čas oprášit vše, co víme, o původním hitu z roku 1987.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Studio nechce na novém Predátorovi šetřit a jedná i s Arnoldem

  Studio nechce na novém Predátorovi šetřit a jedná i s Arnoldem

  25. 3. 2016 17:09 Herec, režisér a scénárista Shane Black v rozhovoru pro Thrillist prozradil, že nový Predator bude velký film. Čímž se v tomto případě myslí opravdu velký a drahý blockbuster, ze kterého by chtělo mít studio 20th Century Fox událost, na kterou stojí fanoušci fronty.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Víme první: Predator 4 bude, je hotový scénář

  Víme první: Predator 4 bude, je hotový scénář

  2. 12. 2015 20:00 Predator je filmová klasika z druhé poloviny osmdesátých let. A vlastně asi víc v dnešní době oslovuje čtyřicátníky a padesátníky, než omladinu, která už má za  vzor dávno jiné hity a trháky. Jenže my jsme dospívali u VHS kazet s Arnoldem Schwarzeneggerem a pro nás má Predator úplně jiný nádech. Nyní se všichni těšíme se na další díl ságy o vesmírné bytosti, která se ráda oddává krvavému sportu - zabíjení lidí. Predator 4 bude!

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.