Plakát k filmu: Pozdravy ze spermabanky

Pozdravy ze spermabanky Delivery Man

dokina.cz
5,6

Premiéra 28. 11. 2013
USA, 2013, 103 min, od 12 let

Žánr:
komedie
Režie:
Ken Scott | celý štáb
Hrají:
Vince Vaughn, Chris Pratt, Cobie Smulders, Andrzej Blumenfeld, Simon Delaney, Bobby Moynihan | všichni herci

Vince Vaughn: užíval si na Nesvatbách, má za sebou Rozchod s Jennifer Aniston, práci Stážisty a teď na něj čeká 533 pozdravů ze spermabanky!

Jak by to vypadalo, kdyby třeba takový Jeffrey Lebowski zjistil, že má 533 dětí? David s tváří komika Vince Vaughna je úplně stejný pohodář. Jeho klídek ale skončí, když mu delegace ze spermabanky, kam před 20ti lety daroval svou životodárnou dávku, přinese zajímavý pozdrav. Soudruzi přes spermie totiž udělali chybu a on je teď biologickým otcem 533 dětí. A to je více, než malé množství. A všichni jeho potomci teď navíc požadují odtajnění jeho identity.

Nová komedie Pozdravy ze spermabanky nabízí originální námět a řadu situací, které jsou stejně bláznivé jako dojemné.

David Wozniak (Vince Vaughn) patří mezi armádu singles, táhne mu na čtyřicet, životem se protlouká v mikině a teniskách a nechybí mu vlastně nic kromě zodpovědnosti a jakýchkoliv ambicí. Leckterý našamponovaný kravaťák by ho jednoduše označil za „lůzra“ a souhlasily by i všechny jeho bývalé přítelkyně. Ale pokud si vzpomeneme na pořekadlo „Odříkaného chleba největší krajíc“, na Davida teď čeká doslova celá pekárna. Zjistí totiž, že je biologickým otcem 533 dětí. Ano, 533. Slovy Pětsettřicettři. Před 20 lety daroval za peníze sperma a jeho spermabanka mu teď posílá velmi zajímavé úroky. Všechny jeho děti navíc teď požadují odtajnění identity svého biologického otce.

Utéct, přestěhovat se, změnit si jméno, nebrat telefony, neotvírat dveře. Běžná řešení David kupodivu zavrhne. Namísto toho se ve slabé chvilce rozhodne vykašlat se na rady svého právníka a otevře Pandořinu skříňku - obálku s fotkami a životopisy svých čerstvě dospělých dětí a rozhodne se je potají poznat. Je to nápad dobrý nebo špatný? Každopádně hodně zábavný!

Vince Vaughn: užíval si na Nesvatbách, má za sebou Rozchod s Jennifer Aniston, práci Stážisty a teď na něj čeká 533 pozdravů ze spermabanky! Jak by to vypadalo, kdyby třeba ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 8 hlasů

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Pozdravy ze spermabanky

 • Recenze Pozdravy ze spermabanky na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

 • Recenze Pozdravy ze spermabanky na fffilm

  Recenze fffilm 40

  Vince Vaughn hraje chlapíka, který je loser, zanedbává rodinný podnik (řeznictví) i svou přítelkyni (čerstvě těhotnou), dluží 80 000 dolarů, a v tom se dozví, že je otcem více než 500 dětí! Před více než 20 lety totiž hodně navštěvoval spermabanku (byl mladý, potřeboval peníze) a 150 jeho dětí nyní společně tu spermabanku žaluje, aby jim prozradila, kdo je jejich otec.

Související články k filmu Pozdravy ze spermabanky

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Pozdravy ze spermabanky - recenze

  Pozdravy ze spermabanky - recenze

  30. 11. 2013 10:45 Velmi volný český název příliš neodpovídá onomu Delivery Man, ale na druhou stranu bych klidně přidal na začátek slovo „srdečné“ a bylo by to cajk. Pozdravy ze Spermobanky jsou přesně komedií, která zbaví chmur ze zimy a báječně pobaví. Musí vám však vyhovovat obroušený humor frat packu a budete nadšeni.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Listopadové herečky: Natalie Portman i hvězda HIMYM

  Listopadové herečky: Natalie Portman i hvězda HIMYM

  16. 11. 2013 11:00 Listopadové premiéry a jejich nejkrásnější hvězdy!

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.