Plakát k filmu: Power Rangers: Strážci vesmíru

Power Rangers: Strážci vesmíru Power Rangers

dokina.cz
5,4

Premiéra 6. 4. 2017
USA, 2017, 124 min

Žánr:
akční, sci-fi, fantasy
Režie:
Dean Israelite | celý štáb
Hrají:
Naomi Scott, Ronald Cyler II, Becky G, Dacre Montgomery, Ludi Yuen, Ludi Lin | všichni herci

Pět poněkud vzdorných teenagerů se nevysvětlitelnou náhodou či řízením osudu sešlo, aby se z nich stala nová generace v řadách bojovníků známých jako Strážci vesmíru.

Pět poněkud vzdorných teenagerů se nevysvětlitelnou náhodou či řízením osudu sešlo, aby se z nich stala nová generace v řadách bojovníků známých jako Strážci vesmíru. celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 11 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 69.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Power Rangers: Strážci vesmíru

 • Recenze Power Rangers: Strážci vesmíru na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 40

  Nejnovější Power Rangers: Strážci vesmíru se nás v úvodu vyprávění snaží navnadit, že budou akční, cool a moderní. Poté ale upadnou do určitého melancholického módu, který nás nutí se netrpělivě vrtět na sedačce. Ve výsledku tak dostaneme jednu zmodernizovanou epizodu seriálu, kterou tvůrci natáhli na nesmyslných 123 minut. Nemluvě o tom, že bojový pokřik „morfujeme“ a nástup (dle Ritiných slov) „dinovozítek“, byly očesány o svoje kouzlo. Násilné zařazení původní seriálové melodie výsledek moc nezachrání.

 • Recenze Power Rangers: Strážci vesmíru na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 30

  Mnohasetdílný seriál Strážci vesmíru, vysílaný od roku 1993, je strašlivě debilní. Ale kdo vyrůstal v devadesátých letech a díval se po ránu na televizi, ten k němu může pociťovat nostalgické emoce, protože v útlém věku přehlížel demenci příběhu o pětici studentů, co oblečení v různobarevných kombinézách bojují proti zlé čarodějnici, která chce ovládnout svět a posílá proto na Zem nová a nová obří monstra. A trapnost soubojů těch monster s mega-roboty, ovládanými Strážci na dálku, kteří vypadali jako plastové hračky. A neuvěřitelné hlášky typu „Potřebujeme sílu bleskozordu ptáka pterodaktyla!“

 • Recenze Power Rangers: Strážci vesmíru na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 70

  Strážci vesmíru z televizní obrazovky přemorfovali do kin a je to mnohem méně bolestivé než by se dalo předem čekat.

Související články k filmu Power Rangers: Strážci vesmíru

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Nová generace bojovníků a dívka, ze které se stane monstrum

  Filmové premiéry: Nová generace bojovníků a dívka, ze které se stane monstrum

  5. 4. 2017 10:00 Nová generace bojovníků známých jako Strážci vesmíru, příběh malého tučňáka, připravujícího se na svou první cestu k moři, tři zcela odlišní lidé žijící ve stejné budově, šikanovaná dívka proměněna v monstrum a svět dospělých viděný dětským pohledem. V tomto týdnu nás čeká 7 filmových premiér včetně interaktivního filmu, o jehož vývoji rozhodují diváci a dokument sledující několik dětí a teenagerů pocházejících z různých rodin a kultur.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Noví Power Rangers: Strážci vesmíru nedopadli zrovna nejlépe

  Noví Power Rangers: Strážci vesmíru nedopadli zrovna nejlépe

  5. 4. 2017 09:43 Některé věci by Hollywood předělávat neměl. Například Ghost in the Shell, nebo i Strážce vesmíru. Kultovní seriál z devadesátých let se do svého období a pro jistou věkovou skupinu hodil. Aktuální film Power Rangers: Strážci vesmíru se sice snaží o modernizaci a prezentuje se víceméně jako klasický superhrdinský film, ale očividně se mu to moc nepodařilo.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Marvelovský Logan, pokračování úspěšných animáků a další trailery uplynulého týdne

  Marvelovský Logan, pokračování úspěšných animáků a další trailery uplynulého týdne

  19. 1. 2017 20:46 Příběh osamělého bostonského údržbáře, skutečný těžební skandál z počátku 90. let, nebo marvelovský Logan. Uplynulý týden přinesl několik zajimavých trailerů, včetně pokračování animáků Auta a Velké oříškové loupeže.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.