Plakát k filmu: Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni

Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni The Extraordinary Journey of the Fakir

dokina.cz
6,8

Premiéra 9. 8. 2018
USA, Francie, 2018, 92 min, od 12 let

Žánr:
komedie
Režie:
Ken Scott | celý štáb
Hrají:
Erin Moriarty, Barkhad Abdi, Bérénice Bejo, Dhanush, Gérard Jugnot, Seema Biswas | všichni herci

Aja je fakír z malé indické vesničky. Místo zvláštních fakírských schopností disponuje vybroušenými triky a talentem podvodníčka. Jeho matka ho vyšle na tajemnou misi – má v Paříži navštívit Eiffelovu věž. Neshoda s excentrickým taxikářem Aju zanechá kousek od Paříže, v obchodě Ikea. Tam potkává tu nejkrásnější ženu, jakou kdy viděl, okouzlující Marii. Ale jeho naděje na lásku je zmařená, když v Ikei náhodou uvízne ve skříni, která je i s ním zabalena a odeslána do Anglie. Tak začíná Ajova nedobrovolná, ale o to bláznivější cesta čtyřmi kouty Evropy.

Aja je fakír z malé indické vesničky. Místo zvláštních fakírských schopností disponuje vybroušenými triky a talentem podvodníčka. Jeho matka ho vyšle na tajemnou misi – má v ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni

 • Recenze Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 70

  Fakír, který uvízl v ikeácké skříni, je ale na druhou stranu odlehčená podívaná, u které sice místy, kdy si připomeneme závažné problémy současného světa, zamrazí, zároveň nám však tvůrci připomenou, jaké hodnoty z nás dělají lidské bytosti. A to není nikdy na škodu.

 • Recenze Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni na Total film

  Recenze Total film 60

  Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni (2018) Přistoupím-li na absurdnost celého příběhu a přimhouřím-li oko nad přesladkým závěrem a budu se tvářit, že v létě je dovoleno skoro všechno, pak to není špatný film. Ono je v něm nakonec docela šikovně schované poselství o tom, jak přistupovat k vlastnímu životu a jak se taky nenechat ničím rozházet.

Trailer k filmu

Související články k filmu Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Útok prehistorického monstra a záhadná epidemie

  Filmové premiéry: Útok prehistorického monstra a záhadná epidemie

  8. 8. 2018 10:00 Prehistorický žralok hrozbou pro celý oceán, záhadná epidemie přinášející nejen smrt, ale také superschopnosti přeživších, vyšetřování vraždy mladistvého delikventa a bláznivá cesta indického fakíra. Tento týden přináší 4 filmové premiéry.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.