Plakát k filmu: Po stopách Beethovena

Po stopách Beethovena In Search of Beethoven

dokina.cz
7,6

Anglie, 2009, 139 min

Žánr:
životopisný, hudební, dokumentární
Režie:
Phil Grabsky | celý štáb

psaném slovu, přisvojován pro politické a revoluční účely a zobrazován. Jaký byl ale Beethoven doopravdy? Jaký člověk se skrýval pod romantickým zevnějškem týraného umělce s neposednými vlasy, pomatenou osobností a svraštěným obočím? Dokument zkoumá pravdu utajenou v množství mýtů a legend obestírajících muže, který je oslavován nejen jako první nezávislý skladatel, ale také jako ten nejvýznamnější.

psaném slovu, přisvojován pro politické a revoluční účely a zobrazován. Jaký byl ale Beethoven doopravdy? Jaký člověk se skrýval pod romantickým zevnějškem týraného umělce s ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 29 hlasů
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.