Plakát k filmu: Po čem muži touží

Po čem muži touží Po čem muži touží

dokina.cz
6,1

Premiéra 20. 9. 2018
Česká Republika, 2018, 95 min

Žánr:
komedie
Režie:
Rudolf Havlík, Rudolf Havlik | celý štáb
Hrají:
Jiří Langmajer, Anna Polívková, Andrea Hoffmannova, Sara Sandeva, Táňa Pauhofová, Jirí Havelka | všichni herci

Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne k jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová). Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“ Ráno Karel zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel se jako Karla musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší?

Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne k jeho nezávazný ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 46 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Po čem muži touží

 • Recenze Po čem muži touží na iDnes

  Recenze iDnes 50

  Romantická komedie Po čem muži touží je okatá kopie hollywoodského hitu Po čem ženy touží, opsaná od podstaty zápletky, kdy se pán tvorstva „kouzlem“ vcítí do myšlení žen, přes milostnou linku z pracoviště až po pánské trampoty s punčochami a lodičkami.

 • Recenze Po čem muži touží na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 65

  Po čem muži touží staví převážně na klišé a poněkud tradičních představách o mužích a ženách. Ale poměrně zábavně si s nimi poradí. V závěru tak sledujeme příjemnou podívanou, co zabaví a neurazí. Sice nejde o nic překotně intelektuálního, stejně tak však nejde o žádný propadák, jak je tomu u většiny současných domácích komedií. Film příjemně překvapí svým neotřelým humorem, který se sice místy může zdát až přihlouplý, ale to už tak bývá. Celý snímek táhne Anna Polívková, bez níž by to zkrátka nešlo. Největším mínusem je však tak trochu neoriginální scénář. Polívková a spol. však baví, a to je to podstatné.

 • Recenze Po čem muži touží na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

  Šovinista a věčný cynik Jiří Langmajer nenávidí ženy, a proto se promění v Annu Polívkovou, aby zjistil, jak to má druhé pohlaví těžké. Navzdory námětu a šílenému traileru se ale jedná o neurážející jednohubku se solidním tempem a sympatickým obsazením. V kinech to bude jasný hit.

Související články k filmu Po čem muži touží

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.