Plakát k filmu: Plivu na váš hrob

Plivu na váš hrob I Spit on Your Grave

dokina.cz
5,3

USA, 2010, 107 min

Žánr:
thriller, horor, kriminální
Režie:
Steven R. Monroe | celý štáb
Hrají:
Sarah Butler, Jeff Branson, Andrew Howard, Daniel Franzese, Rodney Eastman, Chad Lindberg | všichni herci

Krásná mladá spisovatelka Jennifer odjíždí na samotu, aby mohla psát svoji knihu, ale to netuší, co ji čeká. Parta místních buranů se rozhodne ji tak trochu vystrašit, ale z pouhého pokusu o vystrašení se stane brutální útok a znásilnění. Jenže Jennifer spadne do řeky a oni si myslí, že jejich starosti skončily, ale opak je pravdou. Jennifer netouží po ničem jiném než po pomstě a dá chlapcům to, co si zaslouží - smrt.

Krásná mladá spisovatelka Jennifer odjíždí na samotu, aby mohla psát svoji knihu, ale to netuší, co ji čeká. Parta místních buranů se rozhodne ji tak trochu vystrašit, ale z ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 126 hlasů
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.