Plakát k filmu: Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta Pirates of the Caribbean: Dead Man Tell No Tales

dokina.cz
6,6

Premiéra 25. 5. 2017
USA, 2017, 129 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, akční, fantasy
Režie:
Joachim Rønning, Espen Sandberg | celý štáb
Hrají:
Johnny Depp, Christoph Waltz, Javier Bardem, Rebecca Hall, Geoffrey Rush, Brenton Thwaites | všichni herci

V Pirátech z Karibiku: Salazarova pomsta se na filmová plátna v roli ikonického dobrodruha a antihrdiny Jacka Sparrowa vrací Johnny Depp. V dalším pokračování svých fantastických dobrodružství se kapitán Jack, ke kterému se štěstěna opět jednou nemilosrdně obrátila zády, ocitá tváří v tvář bandě smrtících pirátských duchů pod vedením strašlivého kapitána Salazara (Javier Bardem), kterým se podařilo uniknout z Ďáblova trojúhelníku a jejichž jedinou touhou je připravit o život každého piráta - a zejména Jacka. Jackovou jedinou nadějí na přežití je bájný Poseidonův trojzubec, ale pokud má mít šanci ho nalézt, musí přesvědčit ke spolupráci Carinu Smythovou (Kaya Scodelario), geniální a krásnou astronomku, a Henryho (Brenton Thwaites), tvrdohlavého mladého námořníka a člena královského námořnictva. Jedině s jejich pomocí má kapitán Jack, svírající v rukách pevně kormidelní kolo Umírajícího racka, své zoufale nicotné a zchátralé lodi, naději nejen zvrátit nepřízeň osudu, se kterou se poslední dobou potýkal, ale také zachránit si život ve střetu s nejmocnějším a nejděsivějším protivníkem, jakému byl kdy nucen čelit.

V Pirátech z Karibiku: Salazarova pomsta se na filmová plátna v roli ikonického dobrodruha a antihrdiny Jacka Sparrowa vrací Johnny Depp. V dalším pokračování svých fantastických ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 277 hlasů
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Piráti z Karibiku svoji novou šanci zase promarnili

  Piráti z Karibiku svoji novou šanci zase promarnili

  26. 5. 2017 08:00 Nezachránil to navrátivší se Depp, rozpadající se Bardem, nebo nečekaný Bloom. A nepomohla ani změna na postu režiséra. Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta jsou podle prvních reakcí nic moc. Prý jen zase další drahý a nudný hollywoodský spektákl.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Nový příběh Jacka Sparrowa a život nadějné baletky

  Filmové premiéry: Nový příběh Jacka Sparrowa a život nadějné baletky

  24. 5. 2017 10:00 Tento týden přináší pouze dvě filmové premiéry, které však určitě stojí za to. Do kin vtrhne nové pokračování Pirátů z Karibiku s podtitulem Salazarova pomsta a taneční snímek Polina, vyprávějící příběh ruské baletky, která je na nejlepší cestě stát se členkou prestižního baletního souboru.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Podívejte se jak skutečný Jack Sparrow vítal návštěvníky Disneylandu

  Podívejte se jak skutečný Jack Sparrow vítal návštěvníky Disneylandu

  2. 5. 2017 12:40 Premiéra nových Pirátů z Karibiku se blíží a než se Salazar pokusí o svoji pomstu, musí Disney nahnat lidi do kin. Marketing se tak pomalu rozjíždí a jednou z jeho zábavnějších a zajímavějších součástí byl nedávný kousek Johnnyho Deppa.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.