Plakát k filmu: Pat a Mat ve filmu

Pat a Mat ve filmu Pat a Mat ve filmu

dokina.cz
5,5

Premiéra 31. 3. 2016
Česká Republika, 2016, 80 min

Žánr:
rodinný, animovaný
Režie:
Marek Beneš | celý štáb

Známí nešikové v roce 2016 slaví 40 let od svého vzniku, a byť se na stříbrném plátně ještě nepředvedli, pro kutily jejich kalibruto přeci nemůže být problém. Obzvlášť, když mají na půdě krabice plné filmů a pod schody promítačku, na které fanouškům své příhody rádi odpromítají…

Nebyli by to ale oni, kdyby se nepotýkali s celou řadou nástrah. A tak se tentokrát utkají se zákeřným kaktusem, suchým stromem nebo se rozhodnou „zvelebit“ svůj příbytek originálními úpravami. A jelikož jsme ve 21. století a všude se propaguje zdravý styl života, i „ajeťáci“ se pokusí dostat do kondice protáhnutím svých těl na rotopedu. Jak se jim to povede?

Pata a Mata milují celé generace diváků nejen pro jejich manuální nešikovnost, ale také pro jejich neutuchající optimistický postoj k životu. I když se zdá vše ztracené, důležité je nikdy nesložit ruce do klína. Pat a Mat ve filmu dokazují, že neexistuje problém, na který by se nenašel řešení!

Známí nešikové v roce 2016 slaví 40 let od svého vzniku, a byť se na stříbrném plátně ještě nepředvedli, pro kutily jejich kalibruto přeci nemůže být problém. Obzvlášť, když mají ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 4 hlasů
 • -
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 128.24 CZK 436.64 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 69.00 CZK Přehrát online
Přehrát online

Recenze filmu Pat a Mat ve filmu

 • Recenze Pat a Mat ve filmu na iDnes

  Recenze iDnes 65

  Pod názvem Pat a Mat ve filmu jdou do kin nové příhody kutilských nezmarů, kteří se zrodili před čtyřiceti lety. Byť už mají moderní myčku, uchovali si původní rukopis.

 • Recenze Pat a Mat ve filmu na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 60

  Nešikovné kutily Pata a Mata snad ani není potřeba představovat. Populární loutkově animovaný večerníček A je to! vznikal od roku 1976 a v televizi se dočkal mnoha repríz, přitom ale stále vznikají nové díly (od roku 2009 pod názvem Pat a Mat na venkově). Ke čtyřicetiletému výročí seriálu se nyní Pat a Mat dostali i do kin, s filmem, který ale zklame každého, kdo by čekal něco víc, než co mu může nabídnout samotný seriál.

 • Recenze Pat a Mat ve filmu na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 40

  Celovečerní varianta slavného večerníčku je v kinech. Je to setkání po letech příjemné?

Trailer k filmu

Související články k filmu Pat a Mat ve filmu

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Tatínek roku a dvojice

  Filmové premiéry: Tatínek roku a dvojice "šikulů" Pat a Mat

  30. 3. 2016 09:45 Souboj o titul hlavy rodiny, komediální boj o vládu nad vlastním životem, návrat dvojice známých "šikulů" a stylizovaný náhled do privátní sféry několika Rakušanů a jejich sklepů. V tomto týdnu nás čeká sedm filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.