Plakát k filmu: Páni kluci

Páni kluci Páni kluci

dokina.cz
7,5

Česká Republika, 1975, 87 min, od 7 let

Žánr:
dobrodružný, rodinný
Režie:
Věra Plívová-Šimková | celý štáb
Hrají:
Josef Somr, Petr Nárožný, Iva Janžurová, Jiří Lábus, Lubomír Kostelka, Vít Olmer, Josef Laufer | všichni herci

Film režisérky Věry Plívové - Šimkové PÁNI KLUCI, k němuž napsal scénář herec a režisér Vít Olmer je volným zpracováním slavného románu Marka Twaina DOBRODRUŽSTVÍ TOMA SAWYERA. Vznikl tak půvabný snímek plný humoru a pohody, který se čestně řadí k předchozím dílům režisérky Věry Plívové - Šimkové.

Scénárista situoval příběh odehrávající se v roce 1900, do malého českého městečka, kde Tomáš, Hubert a Jožka prožívají svá dětská dobrodružství, za něž často schytají mnoho pohlavků. Nalezení peněz uloupených v záložně však smaže všechny jejich hříchy.

Film režisérky Věry Plívové - Šimkové PÁNI KLUCI, k němuž napsal scénář herec a režisér Vít Olmer je volným zpracováním slavného románu Marka Twaina DOBRODRUŽSTVÍ TOMA SAWYERA. ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 676 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 39.00 CZK Přehrát online
Přehrát online

Související články k filmu Páni kluci

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Zemřel Michael Hofbauer (†49), hvězdný Osvald z filmu Lucie, postrach ulice

    Zemřel Michael Hofbauer (†49), hvězdný Osvald z filmu Lucie, postrach ulice

    AKTUALIZOVÁNO 11. 1. 2013 15:44 VIDEO. Herec Michael Hofbauer, známý zejména jako Osvald z filmu Lucie, postrach ulice, zemřel ve čtvrtek ve věku devětačtyřiceti let. Hofbauer byl dlouhodobě nemocný, v roce 2006 prodělal operaci a poté podstoupil sérii ozařování. Naposledy se objevil v roce 2010 v televizní pohádce Romana Vávry Škola princů. Informoval o tom server tn.cz s odvoláním na jeho syna, Michala Hofbauera mladšího. 

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.