Plakát k filmu: Pacific Rim: Povstání

Pacific Rim: Povstání Pacific Rim: Uprising

dokina.cz
5,5

Premiéra 22. 3. 2018
USA, 2018, 111 min, od 12 let

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi
Režie:
Guillermo del Toro, Steven S. DeKnight | celý štáb
Hrají:
Scott Eastwood, Ron Perlman, John Boyega, Tian Jing, Max Martini, Adria Arjona | všichni herci

Kaiju versus Jaegeři. Monstra z vesmíru versus pilotovaní obří roboti. Druhé kolo. Ve výpravném akční sci-fi Pacific Rim: Povstání se znovu hraje o planetu Zemi a my prohráváme.

Poprvé jsme je dokázali zastavit. Jenže to, co mimozemští tvorové Kaiju napáchali na Zemi v prvním díle akčního sci-fi Pacific Rim, byla jen předehra k tomu, co si pro lidstvo připravili teď. Hvězda Star Wars John Boyega a Scott Eastwood z Rychle a zběsile vedou tým, který je poslední nadějí na přežití planety.

Členy tohoto týmu jsou piloti ovládající Jaegery, obří roboty, kteří jsou svou velikostí a vybavením schopní konkurovat stejně vybaveným Kaiju. Jake Pentecost (John Boyega) k nim dlouhou patřil, jenže pak se vykašlal na svůj talent i na odkaz svého otce, jenž v boji proti Kaiju obětoval vlastní život. Raději přežívá v ilegalitě a na živobytí si vydělává nejrůznějšími aktivitami za hranou zákona. Při jedné takové akci narazí na patnáctiletou Amaru, která dokázala ukrást a rozchodit původně k likvidaci určeného Jaegera. Než se tihle dva stačí pořádně seznámit, mají v patách Zákon. Aby unikli trestu, začlení se do programu výcviku nových pilotů Jaegerů. Jake po boku svého bývalého parťáka Lamberta (Scott Eastwood) jako instruktor a Amara jako nadějná pilotka. Všichni doufají, že si tréninkové schopnosti nikdy nebudou muset vyzkoušet v reálné válce. Jenže ta přichází. Dřív, než si všichni přáli, a ze směru, odkud ji nikdo nečekal.

Kaiju versus Jaegeři. Monstra z vesmíru versus pilotovaní obří roboti. Druhé kolo. Ve výpravném akční sci-fi Pacific Rim: Povstání se znovu hraje o planetu Zemi a my ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 5 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 79.00 CZK 380.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Pacific Rim: Povstání

 • Recenze Pacific Rim: Povstání na fffilm

  Recenze fffilm 80

  Uplynulo 10 let od vítězství lidstva nad mimozemskými netvory Kaiju (na konci předchozího filmu z roku 2013 ). Hlavním hrdinou je tentokrát mladý John Boyega (syn Idrise Elby z jedničky), který žije ve zničené zóně a zde krade / šmelí. Ale je samozřejmě povolán do akce, protože je to potřeba . Nový Pacific Rim pro mě kupodivu byl o trochu zábavnější než první. Přesto (nebo proto?), že v něm nevystupují skoro žádné hlavnější postavy z jedničky. Film režíroval jistý Steven S. DeKnight, kterým jím celovečerně debutuje (předtím točil televizní seriály), a byl jsem příjemně překvapen, jak hladce a svižně většina filmu "šlape".

 • Recenze Pacific Rim: Povstání na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 60

  Pokračování akčního sci-fi Pacific Rim z roku 2013 se odehrává deset let poté, co lidstvo zvítězilo nad obřími vesmírnými monstry a uzavřelo portály na dně Tichého oceánu, jimiž se dostala na Zem. Armádní program na vývoj obranných mega-robotů a rekrutování jejich pilotů přesto pokračuje, protože co kdyby se monstra vrátila. Do akce je povolán i bývalý rekrut Jake (John Boyega z nových Star Wars), syn zesnulého hrdinného pilota z předchozího dílu, aby po boku svého kolegy (Scott Eastwood) trénoval nováčky.

 • Recenze Pacific Rim: Povstání na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 60

  Akční sci-fi Pacific Rim: Povstání slibuje něco, co ve výsledku nesplní. Snímek působí jako kříženec Iron Mana se Strážci vesmíru vařící z vody. Zaměříme-li se ale čistě na akční scény, ať už v nich měří síly kdokoliv s kýmkoliv, musí se ocenit kreativita tvůrců a fakt, že se tentokrát neskrývají za déšť a roušku noci.

Související články k filmu Pacific Rim: Povstání

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Mimozemský útok na lidstvo a fascinující česká příroda

  Filmové premiéry: Mimozemský útok na lidstvo a fascinující česká příroda

  21. 3. 2018 10:00 Mimozemský útok na lidstvo, rebelský králíček válčící o své teritorium, romantické drama z italského venkova, příběh jedné z nejzáhadnějších biblických postav, přízraky filmového režiséra, ucelený pohled na jednu z nejlepších rockových kapel na světě, první celovečerní film o fascinující české přírodě, podmanivý pohled do života teenagerů, kteří musí dospět dřív, než by sami chtěli, a příběh o velkých plánech a ještě větší absurditě. V tomto týdnu na nás čeká 9 filmových premiér.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Nový trailer na Pacific Rim: Povstání se odkazů na jedničku nebojí

  Nový trailer na Pacific Rim: Povstání se odkazů na jedničku nebojí

  25. 1. 2018 10:07 Nový Pacific Rim přijde do kin už za dva měsíce, a tak uzrál čas na druhý trailer a nový oficiální plakát. V novém videu se můžete pokochat spoustou nových, značně přepálených záběrů a překvapivým množstvím odkazů na jedničku.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Pacific Rim: Povstání představuje nový střet hrdinů, robotů a monster

  Pacific Rim: Povstání představuje nový střet hrdinů, robotů a monster

  5. 12. 2017 11:34 Duben se nám pomalu blíží a s ním i nový Pacific Rim. Kdo by to byl ještě před pár lety řekl, že po povedeném a zábavném, ale nepříliš úspěšném prvnímu dílu přijde dvojka.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.