Plakát k filmu: Ozzy

Ozzy Ozzy

dokina.cz
3,8

Premiéra 5. 1. 2017
Španělsko, Kanada, 2016, 90 min

Žánr:
animovaný
Režie:
Alberto Rodriguez, Alberto Rodríguez, Nacho La Casa | celý štáb
Hrají:
Guillermo Romero, Dani Rovira, José Mota, Michelle Jenner, Carlos Areces, Fernando Tejero | všichni herci

Ozzy je přátelský bígl, který žije idylickým životem v rodině Martinsových. Jeho páníčci se ale musí za prací přesunout do Japonska. Má to jeden háček: pes s nimi nesmí. Martinsovi se tak rozhodnou, že Ozzyho dají do luxusního psího hotelu zvaného Modrá zátoka. Po odjezdu rodiny však Ozzy zjistí, že tohle perfektní místo je jen zástěrkou jeho majitele. Právě ten vozí psy do skutečné Modré zátoky, což je psí vězení, které i psi řídí. Ozzy se rozhodne naplánovat útěk a ve štychu nenechá ani své nové psí přátele Chestera, Fronkyho a Doca. Z vězení se musí utéct nenápadně, ale hlavně rychle a chlupatě!

Ozzy je přátelský bígl, který žije idylickým životem v rodině Martinsových. Jeho páníčci se ale musí za prací přesunout do Japonska. Má to jeden háček: pes s nimi nesmí. ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 7 hlasů
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 69.00 CZK Přehrát online

Související články k filmu Ozzy

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Armáda útočících monster a útěk ze psího vězení

    Filmové premiéry: Armáda útočících monster a útěk ze psího vězení

    4. 1. 2017 10:00 Velkolepé dobrodružné fantasy, plán útěku ze psího vězení, příběh vítězství a porážek všedního dne, tabuizované téma sexuálního násilí za války a v poválečném období, moderní pojetí klasického hollywoodského milostného románu a jedinečný, intimní pohled na tvůrčí proces jednoho z největších žijících mistrů fotografie. V 1. týdnu roku 2017 čeká na české diváky 6 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.