Plakát k filmu: Overboard

Manžel na zkoušku Overboard

dokina.cz
5,9

Premiéra 5. 7. 2018
USA, 2018, 112 min

Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Bob Fisher, Rob Greenberg | celý štáb
Hrají:
Swoosie Kurtz, Anna Faris, Celeste Ziegler, Eva Longoria, John Hannah, Eugenio Derbez | všichni herci

Leonardo Montenegro je bohatý a rozmazlený playboy, který si celý život jen užíval. Ale jak se říká - karma není zdarma. Když z rozmaru odmítne zaplatit za služby úklidové služby, netuší, jak mu to osud vrátí. Po jedné divoké párty vypadne z jachty a druhý den ho najdou, jak se bezradně motá v ulicích Oregonu. V nemocnici konstatují, že utrpěl totální ztrátu paměti a vyhlásí pátrání po jeho rodině. A tehdy nastupuje na scénu Kate - přesně ta, kterou nedávno tak ponížil. Vybavená širokým úsměvem a falešným oddacím listem si pro něj přijde jako zákonitá manželka! Začátek bude těžký, ale i život běžného pracujícího muže s třemi dětmi a úžasnou manželkou má něco do sebe. Jak dlouho však dokáže Kate tajit před ním jeho skutečnou identitu a udržet příjemnou idylku?

Leonardo Montenegro je bohatý a rozmazlený playboy, který si celý život jen užíval. Ale jak se říká - karma není zdarma. Když z rozmaru odmítne zaplatit za služby úklidové služby, ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Overboard

 • Recenze Overboard na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 60

  Dohromady je Manžel na zkoušku snímkem, který pobaví, ale nijak zvlášť nenadchne. Najdeme tu světlé momenty, u kterých se zasmějeme (nejvíce jde o zmíněné parodizování telenovely), ale samotný příběh Leonarda a Kate není ničím zajímavý. Má sice hezké poslání, že prachy nejsou všechno, ale tím veškerá pozitiva končí. Hercům to spolu zkrátka neladí, což se podepisuje i na jejich výkonech. Faris a Derbez zkrátka lépe fungují ve scénách, kde jsou odděleně, než když jsou na plátně spolu, a to by v romantické komedii prostě nemělo být. Hledáte-li však něco nenáročného, tak Manželem na zkoušku jistě nic nezkazíte.

Související články k filmu Overboard

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Smrtící experiment a marvelovští superhrdinové

  Filmové premiéry: Smrtící experiment a marvelovští superhrdinové

  4. 7. 2018 10:00 Smrtící sociologický experiment, nová kapitola o zmenšujících se superhrdinech, rozmazlený playboy s totální ztrátou paměti, dlouho očekávaný film režisérského mistra Terryho Gilliama, spolek zločinců s vysokoškolskými tituly a dobrodružné drama inspirované skutečným příběhem dvou svobodomyslných lidí prožívajících největší dobrodružství svého života. Tento týden přináší 6 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.