Plakát k filmu: Ovečky a vlci: Veliká bitva

Ovečky a vlci: Veliká bitva Volki i ovtsy. Khod sviney

dokina.cz
5,5

Premiéra 23. 1. 2019
Rusko, 2019, 85 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, rodinný, animovaný
Režie:
Vladimir Nikolaev | celý štáb
Hrají:
Vladimir Chuprikov, Graham Halstead | všichni herci

Ovečky a vlci se dohodli, že budou žít společně v míru. Tak tomu taky je až do chvíle, kdy se ve vesnici objeví neočekávaní hosté – černí vlci, kteří chtějí, aby se život vrátil do starých kolejí, kde vlci jsou šelmy a ovce kořist. Ovečky a vlky teď může zachránit jen spojení sil a týmová práce. Podaří se jim vrátit do vesnice klid a harmonii?

Ovečky a vlci se dohodli, že budou žít společně v míru. Tak tomu taky je až do chvíle, kdy se ve vesnici objeví neočekávaní hosté – černí vlci, kteří chtějí, aby se život vrátil ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Ovečky a vlci: Veliká bitva

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Příběh českého leteckého esa a podivné lékařské experimenty

    Filmové premiéry: Příběh českého leteckého esa a podivné lékařské experimenty

    22. 1. 2019 13:36 Silný a napínavý příběh českého leteckého esa, psí mazlíček hledající cestu ke svému páníčkovi, mrazivý detektivní příběh odhalující podivné lékařské experimenty, zákeřná společnice neslavné královny Anny, poslední z rodu Stuartovců, spolupracující tým oveček a vlků v ruském animáku, a režisér nacházející se na černé listině islámistického režimu. Tento týden přináší šest filmových premiér a obnovenou premiéru jednoho z nejzásadnějších filmů všech dob, Schindlerova seznamu, doplněná o předmluvu režiséra Stevena Spielberga.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.