Plakát k filmu: Otcové a dcery

Otcové a dcery Fathers & Daughters

dokina.cz
6,0

Premiéra 12. 11. 2015
USA, Itálie, 2015, 116 min, od 12 let

Žánr:
drama
Režie:
Gabriele Muccino | celý štáb
Hrají:
Russell Crowe, Amanda Seyfried, Aaron Paul, Diane Kruger, Quvenzhané Wallis, Bruce Greenwood | všichni herci

Známý spisovatel a depresemi sužovaný Jack (Russel Crowe), po smrti své ženy, vychovává sám pětiletou dceru Katie…

Jack Davis (Russell Crowe) se musí po tragické smrti své manželky sám postarat o jejich pětiletou dcerku Katie (Kylie Rogers). Jack je slavný spisovatel, držitel Pulitzerovy ceny, který trpí depresemi a duševní poruchou. Po smrti ženy svádí boj nejen sám se sebou, ale i s výchovou Katie.

Film Otcové a dcery zachycuje vztah dítěte a rodiče, kteří se v průběhu let odcizili. Přes staré křivdy a rány, které během života utržili, se snaží znovu k sobě najít cestu...

Známý spisovatel a depresemi sužovaný Jack (Russel Crowe), po smrti své ženy, vychovává sám pětiletou dceru Katie…Jack Davis (Russell Crowe) se musí po tragické smrti své manželky ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 14 hlasů

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Otcové a dcery

 • Recenze Otcové a dcery na iDnes

  Recenze iDnes 50

  Oscarový Russell Crowe se přehrává do tatíkovských rolí. Zjara v Cestě naděje hledal jeho hrdina ztracené syny, nyní coby ovdovělý spisovatel ve filmu Otcové a dcery vychovává holčičku.

 • Recenze Otcové a dcery na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 90

  Silný emotivní příběh zrežírovaný tak povedeně, že i přes tíživost témat je dobře stravitelný (i když většině ženskému publiku asi sem tam slza ukápne). Russell Crowe si opravdu působivě poradil s nelehkou rolí. Celkově zpracování filmu svědčí o tom, že si na něm všichni dali záležet. Jen možná scén, jako je ta s Katie běžící domů za svým přítelem, aby mu zaklepala na dveře a omluvila se, vídáme v americké produkci příliš mnoho.

 • Recenze Otcové a dcery na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 70

  Původem italský režisér Gabriele Muccino si v Americe udělal jméno s filmy Štěstí na dosah a Sedm životů, v obou případech s Willem Smithem v hlavní roli. Šlo o takové instantní dojáky, v nichž se slzopudný příběh snoubil s pojmy jako láska, ušlechtilost, poctivost, dobrota a obětavost. Zkrátka snímky, jimž by se měl každý cynik zdaleka vyhnout, aby náhodou neprokousl popcornovou krabici. Stejné je to i s dramatem Otcové a dcery, akorát s tím rozdílem, že tady na mě ta dojemná atmosféra poprvé celkem fungovala.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.