Plakát k filmu: Ostře sledované vlaky

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky

dokina.cz
7,7

Československo, 1966, 92 min

Žánr:
komedie, drama, válečný
Režie:
Jiří Menzel | celý štáb
Hrají:
Václav Neckář, Josef Somr, Vlastimil Brodský, Vladimír Valenta, Alois Vachek, Ferdinand Krůta | všichni herci

Český film Jiřího Menzela je adaptací stejnojmenné novely Bohumila Hrabala. Děj se odehrává za druhé světové války, v době, kdy se lidské vlastnosti projevují stejně jako v době hlubokého míru.Sledujeme příběh mladičkého eléva Miloše Hrmy, který na malé železniční stanici dospívá na práh mužství. (ČB).

Film Ostře sledované vlaky byl vyznamenaný OSCAREM.

Český film Jiřího Menzela je adaptací stejnojmenné novely Bohumila Hrabala. Děj se odehrává za druhé světové války, v době, kdy se lidské vlastnosti projevují stejně jako v době ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 607 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 39.00 CZK Přehrát online
Přehrát online

Související články k filmu Ostře sledované vlaky

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Přehled novinek v kinech - premiérou týdne jsou Strážci Galaxie

    Přehled novinek v kinech - premiérou týdne jsou Strážci Galaxie

    30. 7. 2014 21:33 Premiéry týdne jsou tentokrát doslova nabité novinkami. Když se pozorněji podíváte, zjistíte, že tentokrát se dostane opravdu na všechny. Do kin se vrací po mnoha letech Menzelova klasika, můžete si zajít na nový horor a dočkají se i příznivci komiksových filmů.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.