Plakát k filmu: Osobní strážce

Osobní strážce The Bodyguard

dokina.cz
5,2

USA, 1992, 124 min

Žánr:
thriller, drama, romantický, hudební
Režie:
Mick Jackson | celý štáb
Hrají:
Kevin Costner, Whitney Houston, Bill Cobbs | všichni herci

Frank Farmer je osobní strážce, který několik let pracoval u tajné služby a hlídal významné politiky. U nikoho ale příliš dlouho nezůstal i když je výborným ochráncem. Když dostane nabídku v podobě hlídání významné herečky a zpěvačky Rachel Meronové, kterou se pokouší někdo zabít a posílá jí odporné nenávistné anonymy, chvíli váhá než souhlasí.

Rachel je ale žena, která za žádnou cenu nechce slevit ze svých zvyklostí a chce žít normální život se svým malým synem. Nebezpečí kolem ní se ale stupňuje a ona musí souhlasit s tvrdými bezpečnostními opatřeními.

Frank není zvyklý dávat najevo své city a emoce, ale postupem času se do Rachel hluboce zamiluje stejně jako ona do něho a je připraven ji chránit za každou cenu...
Příběh lásky, který stojí za to vidět!

Frank Farmer je osobní strážce, který několik let pracoval u tajné služby a hlídal významné politiky. U nikoho ale příliš dlouho nezůstal i když je výborným ochráncem. Když ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 764 hlasů
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 82.00 CZK 290.00 CZK Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.