Plakát k filmu: Oni 2: Noční kořist

Oni 2: Noční kořist The Strangers: Prey at Night

dokina.cz
5,1

Premiéra 15. 3. 2018
USA, 2018, 85 min, od 15 let

Žánr:
horor
Režie:
Johannes Roberts | celý štáb
Hrají:
Christina Hendricks, Bailee Madison, Martin Henderson, Damian Maffei, Emma Bellomy, Lea Enslin | všichni herci

Rodinu, která se na noc ubytuje v odlehlém kempu, navštíví tři maskovaní psychopati a podrobí je zkoušce až po ty nejzazší meze.

Rodinu, která se na noc ubytuje v odlehlém kempu, navštíví tři maskovaní psychopati a podrobí je zkoušce až po ty nejzazší meze. celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Oni 2: Noční kořist

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Legendární Lara Croft a úchvatná cesta do neznáma

    Filmové premiéry: Legendární Lara Croft a úchvatná cesta do neznáma

    14. 3. 2018 17:00 Legendární Lara Croft pátrající po osudu svého otce, dobrodružství plné příšer, magie a kouzelných míst, návštěva trojice maskovaných psychopatů, roadmovie o poznání vlastní minulosti a hledání sedmiletého syna. V tomto týdnu čeká na české diváky 5 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.