Plakát k filmu: Nymfomanka, část II.

Nymfomanka, část II. Nymphomaniac: Vol. II

dokina.cz
6,5

Premiéra 9. 1. 2014
Dánsko, 2013, 124 min, od 18 let

Žánr:
drama
Režie:
Lars von Trier | celý štáb
Hrají:
Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Stacy Martin, Shia LaBeouf, Christian Slater, Jamie Bell | všichni herci

Otevřená studie ženské sexuality podle kontroverzního dánského režiséra Larse von Triera.

Otevřená studie ženské sexuality podle kontroverzního dánského režiséra Larse von Triera. celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 2 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 60.00 CZK 90.00 CZK Přehrát online
Přehrát online

Recenze filmu Nymfomanka, část II.

 • Recenze Nymfomanka, část II. na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

  ...a to je jako všechno? Ne, nepotřebujeme ke čtyhodinovému žvanci další přívažek, hodilo by se ale, aby druhý díl sexuální odysey Larse von Triera přeci jen přinesl víc podnětných myšlenek, působivých scén a hravých i podvratných poznámek k tématu. Suchá druhá část sráží celý projekt o úroveň níž, Trierova pověst bohužel byla silnější než jeho výkon.

 • Recenze Nymfomanka, část II. na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 70

  Forma druhého dílu už není tak imaginativní a děj je vlastně o dost přímočařejší. Bohudík se podobný sestup netýká obsahu. Oslavme společně talent Gainsbourg, Skarsgårda a Stacy Martin - představitelky mladé Joe, vzpomeňme na úžasné hosty, jakými byli Uma Thurman nebo Willem Dafoe. Klidně si v hranicích dobrých mravů a zdravotních opatření užijme pohlavního styku. Jsme na něm existenčně závislí a neustále na to doplácíme, jak to v Nymfomance dosvědčí pěkně peprný konec.

 • Recenze Nymfomanka, část II. na iDnes

  Recenze iDnes 70

  Druhý díl Nymfomanky, který právě vstupuje do kin, je o poznání slabší než úvodní ohňostroj. Ale pořád budí respekt k způsobu, jímž režisér Lars von Trier vypráví, překvapuje a baví.

Trailer k filmu

Související články k filmu Nymfomanka, část II.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Nymfomanka, část II. - recenze

  Nymfomanka, část II. - recenze

  13. 1. 2014 19:15 Druhá polovina příběhu o nymfomance Joe zůstává za očekáváními. Bohužel se potvrdilo, že ani Lars von Trier nedokáže udržet vysokou filmovou úroveň na ploše téměř pěti hodin.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Trierova Nymfomanka vám netradičně oživí vánoční týden

  Trierova Nymfomanka vám netradičně oživí vánoční týden

  25. 12. 2013 01:44 I kdybyste o filmu nic nevěděli, minimálně kampaně Nymfomanky na Facebooku jste si pravděpobobně všimli. Ačkoliv jeho režisér Lars von Trier platí za enfant terrible mezi už tak dost svéráznými evropskými režiséry, a má za sebou celou sérii kontroverzních kauz včetně obvinění z propagace nacismu, z nějakého prazvláštního důvodu se facebookové stránky Nymfomanky *líbí* řádově vyššímu počtu lidí než kterékoliv předešlý Trierův snímek. Ačkoliv bude u mnoha z nich vysvětlení mít spíše přízemní charakter, je to jenom dobře – Nymfomanka totiž může být jedním z nejlepších filmů roku.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.