Plakát k filmu: Nocturama

Nocturama Paris est une fête

dokina.cz
6,6

Premiéra 27. 4. 2017
Francie, 2016, 130 min, od 12 let

Žánr:
thriller
Režie:
Bertrand Bonello | celý štáb
Hrají:
Vincent Rottiers, Finnegan Oldfield | všichni herci

Ráno v Paříži. Několik mladých lidí z různých prostředí. Nezávisle na sobě začínají podivný balet v labyrintu metra a ulicích hlavního města. Zdá se, že je vede nějaký plán. Jejich pohyby jsou přesné, téměř nebezpečné. Stahují se k jednomu bodu, obchodnímu domu právě ve chvíli, kdy zavírá. Začíná noc.

Ráno v Paříži. Několik mladých lidí z různých prostředí. Nezávisle na sobě začínají podivný balet v labyrintu metra a ulicích hlavního města. Zdá se, že je vede nějaký plán. ... celý popis


Mediadesk
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
  • -
  • -
  • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Nocturama

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Touha po dokonalém světě a první část trilogie Zahradnictví

    Filmové premiéry: Touha po dokonalém světě a první část trilogie Zahradnictví

    26. 4. 2017 10:00 Touha po dokonalém světě, první část trilogie Zahradnictví, posmívání se rasovým předsudkům, podivný balet v labyrintu metra a městských ulicích, strastiplné pátrání po identitě neznámé dívky, nákupčí oblečení pro mediální celebritu a městečko, kde se zastavil čas a žije se tam na pomezí reality a snu. V tomto týdnu nás čeká 7 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.