Plakát k filmu: Ninja Assassin

Ninja Assassin Ninja Assassin

dokina.cz
5,3

Premiéra 5. 11. 2009
USA, Německo, 2009, 95 min

Žánr:
thriller, akční

Filmoví tvůrci Matrixu a V jako Vendetta, přinášejí v Ninja Assassin další krev (hodně krve!) do žánru filmů o bojových uměních. Korejská popová hvězda Rain (Speed Racer) hraje hrdinského, smrtelně nebezpečného Raiza, vychovávaného od dětství po způsobu mýtického klanu Ozunu. Teď ale bývalí spolubojovníci Raiza pronásledují, protože se odvrátil od nich i jejich autoritativního patriarchy (legenda bojových umění Sho Kosugi)... a je na útěku s agentkou Europolu (Naomie Harris), která má důkaz, že klan prodává své zabijácké služby vládám různých zemí. Film je přehlídkou akce od počátku až do konce - rychlé, kruté, plné zbraní (řetězů, mečů, holí, hvězdic) a úžasných fyzických výkonů. Nebojte se zbraně, ale ruky, která ji ovládá.

Filmoví tvůrci Matrixu a V jako Vendetta, přinášejí v Ninja Assassin další krev (hodně krve!) do žánru filmů o bojových uměních. Korejská popová hvězda Rain (Speed Racer) hraje ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 201 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 101.55 CZK 305.15 CZK Přehrát online
Přehrát online

Recenze filmu Ninja Assassin

  • Recenze Ninja Assassin na MovieZone

    Recenze MovieZone 40

    Elitní ninja Raizo se vzepřel systému. A teď je z něj psanec, okolo kterého se hromadí mrtvoly. Má ještě čas vzpomínat, jak to celé bylo, přestože moc dobře ví, že finální rozřešení svárů s vůdci mocného klanu přijde už brzy… „Matrixovský“ producentský tým okolo sourozenců Wachowských zase jednou důvěřoval Jamesi McTeigueovi a na filmu je to určitě vidět. Z ambiciózní bojovky se vylíhla neurovnaná, předigitalizovaná a celkově nepříliš vábná velkoprodukce druhého sledu. Béčko s áčkovým rozpočtem, ale bez brakové šťavnatosti, které ninjovský potenciál vydrhlo do nepříjemně matné podoby. Kvůli téhle krvavé matlanici si děti ve školce na neviditelné zabijáky s hvězdicemi hrát nebudou.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.