Plakát k filmu: Než přišla bouře

Než přišla bouře Adrift

dokina.cz
6,2

Premiéra 31. 5. 2018
USA, 2018, 96 min, od 12 let

Žánr:
thriller, dobrodružný, akční, drama, romantický
Režie:
Baltasar Kormákur | celý štáb
Hrají:
Shailene Woodley, Sam Claflin, Jeffrey Thomas, Elizabeth Hawthorne, Grace Palmer, Tami Ashcraft | všichni herci

Dobrodružné drama s Shailene Woodley (Hvězdy nám nepřály, filmová série Divergence) a Samem Claflinem (Než jsem tě poznala, filmová série Hunger Games) v hlavních rolích je inspirováno skutečným příběhem dvou svobodomyslných lidí, kteří se po náhodném setkání nejdříve zamilují, a potom spolu prožijí největší dobrodružství svého života.

Nezapomenutelný příběh o nezdolnosti lidského ducha a vše překonávající síle lásky.

Dobrodružné drama s Shailene Woodley (Hvězdy nám nepřály, filmová série Divergence) a Samem Claflinem (Než jsem tě poznala, filmová série Hunger Games) v hlavních rolích je ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 4 hlasů
  • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Než přišla bouře

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Smrtící experiment a marvelovští superhrdinové

    Filmové premiéry: Smrtící experiment a marvelovští superhrdinové

    4. 7. 2018 10:00 Smrtící sociologický experiment, nová kapitola o zmenšujících se superhrdinech, rozmazlený playboy s totální ztrátou paměti, dlouho očekávaný film režisérského mistra Terryho Gilliama, spolek zločinců s vysokoškolskými tituly a dobrodružné drama inspirované skutečným příběhem dvou svobodomyslných lidí prožívajících největší dobrodružství svého života. Tento týden přináší 6 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.