Plakát k filmu: Než jsem tě poznala

Než jsem tě poznala Me Before You

dokina.cz
6,8

Premiéra 30. 6. 2016
USA, 2016, 110 min, od 12 let

Žánr:
drama, romantický
Režie:
Thea Sharrock | celý štáb
Hrají:
Emilia Clarke, Sam Claflin, Matthew Lewis | všichni herci

Emilia Clarke (Hry o trůny) a Sam Clalflin (Hunger games) v hlavních rolích filmové adaptace romantického bestselleru oblíbené autorky Jojo Moyesové.

Louise ví leccos. Ví, že se jí líbí práce v bistru, a ví, že možná nemiluje svého přítele Patricka. Zato neví nic o klasické hudbě, neví, že přijde o místo, a kdyby tušila, co ji čeká, asi by tomu stejně nevěřila.

Will zase po dopravní nehodě ztratil chuť do života. Ví, čím byl kdysi a všechno se mu nyní zdá nepodstatné, a také přesně ví, jak s tím skoncovat. Zato neví, že Lou mu vtrhne do života jako náhlá bouře. A ani jeden z nich neví, že jeden druhého navzájem navždy změní ...

Emilia Clarke (Hry o trůny) a Sam Clalflin (Hunger games) v hlavních rolích filmové adaptace romantického bestselleru oblíbené autorky Jojo Moyesové.Louise ví leccos. Ví, že se jí ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 59 hlasů

Recenze filmu Než jsem tě poznala

 • Recenze Než jsem tě poznala na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 70

  S americkými romantickými dramaty je ta potíž, že se dají snadno odepsat a zavrhnout, častokrát i předem, aniž by je člověk viděl. Tuctových a přihlouplých láskyplných hollywoodských limonád totiž už každý viděl nespočet, takže není divu, že jakmile se objeví nějaký další dokonale všední a obyčejný zamilovaný plakát propagující film natočený podle populární knižní předlohy, je k němu přistupováno s rezervou. Drama Než jsem tě poznala se nicméně poměrně vydařilo, ačkoli s romantickými šablonami pracuje hodně a taktéž dle očekávání obsahuje řadu předpokládatelných, zaručeně slzopudných elementů, jako jsou svatby, mořské pláže, koncerty vážné hudby a umírání v mladém věku.

 • Recenze Než jsem tě poznala na Total film

  Recenze Total film 80

  Než jsem tě poznala (USA, 2016) Než jsem tě poznala je špička v rámci žánru. A rozhodně jedna z nejlepších romantik, co pamatuju. Pánové, tentokrát s ní jděte. Bez řečí a úšklebků. Užijete si to totiž taky.

Související články k filmu Než jsem tě poznala

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Zápas liliputů a finanční konspirace

  Filmové premiéry: Zápas liliputů a finanční konspirace

  29. 6. 2016 10:00 Láska tam, kde to vůbec nečekáš, plážové letovisko s mistrovským zápasem liliputů a napínavý thriller rozplétající konspiraci na pozadí současných frenetických a vysoce technizovaných globálních obchodních trhů. Ve 26. týdnu tohoto roku na nás čekají 3 filmové premiéry, které vtrhnou do českých kin ve čtvrtek, 30. června.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.