Plakát k filmu: Neviditelné Premiéra

Neviditelné Invisibles, Les

dokina.cz
5,9

Premiéra 13. 6. 2019
Francie, 2018, 102 min, od 12 let

Žánr:
komedie
Režie:
Julien Petit | celý štáb
Hrají:
Patricia Mouchon, Khoukha Boukherbache, Bérangère Toural, Patricia Guery, Marie-Christine Descheemaker, Laetitia Grigy | všichni herci

Citlivá a empatická komedie vypráví o čtyřech pracovnicích, které se v denním centru na předměstí francouzského města snaží pomoci ženám ve složité životní situaci. Když má být centrum kvůli úřednímu rozhodnutí uzavřeno, jeho zaměstnankyně se nevzdávají a berou situaci do vlastních rukou. Od teď udělají vše pro to, aby svým návštěvnicím pomohly postavit se znovu na vlastní nohy, i když to bude znamenat porušení spousty pravidel. Někdy je totiž potřeba spojit síly, postavit se problémům čelem a jít štěstí naproti! Vnímavý snímek plný humoru, naděje a autentických hereckých výkonů ukazuje, že za každým „neviditelným“ člověkem z okraje společnosti stojí silný příběh a že s pomocí a podporou ostatních lze překonat i ty nejtěžší překážky.

Citlivá a empatická komedie vypráví o čtyřech pracovnicích, které se v denním centru na předměstí francouzského města snaží pomoci ženám ve složité životní situaci. Když má být ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Neviditelné

 • Recenze Neviditelné na fffilm

  Recenze fffilm 40

  Francouzské komediální drama o několika ženách, které se v sociálním centru "Rozlet" snaží pomáhat ženám na pokraji společnosti, dávat jim trochu toho štěstí, tepla, jídla, a možná je i do té společnosti znovu vrátit. Neviditelné jsou jasná snaha o zkopírování základní šablony (a následně finančního úspěchu) Nedotknutelných . I název je podobný (i ve francouzštině). Bohužel, Neviditelné jsou výrazně horší, protože: A) Mnohem víc se snaží být "o skutečných problémech žen na pokraji společnosti", B) Jsou hůř napsané a režírované.

 • Recenze Neviditelné na iDnes

  Recenze iDnes 60

  V domovské Francii se staly hitem. Od jejich lednové premiéry je vidělo přes milion diváků. Do našich kin nyní vstupují Neviditelné s vírou tuzemských distributorů, že publikum přilákají na pozitivní emoce.

Trailer k filmu

Související články k filmu Neviditelné

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Globální hrozba a bláznivé nápady zkrachovalých rodičů

  Filmové premiéry: Globální hrozba a bláznivé nápady zkrachovalých rodičů

  12. 6. 2019 10:00 Nové dobrodružství mužů a žen v černém, bláznivé nápady zkrachovalé dvojice v podání Aleca Baldwina a Salmy Hayek, intimní, tiše transgresivní a znepokojující portrét adolescentní touhy, čtveřice pracovníků pomáhajících ženám ve složité životní situaci a příběh o přátelství, vzdoru a neodolatelné síle mládí. Tento týden přináší šest filmových premiér včetně britského dokumentu zobrazujícího osudy ikonického letadla Spitfire.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.