Plakát k filmu: Nerve: Hra o život

Nerve: Hra o život Nerve

dokina.cz
6,2

USA, 2016, 96 min

Žánr:
thriller, dobrodružný, sci-fi, mystery, kriminální

Studentka čtvrtého ročníku střední školy zcela propadla online hře vadí – nevadí, ve které anonymní společenství „pozorovatelů" začíná manipulovat každý její tah.

Studentka čtvrtého ročníku střední školy zcela propadla online hře vadí – nevadí, ve které anonymní společenství „pozorovatelů" začíná manipulovat každý její tah. celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 30 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 69.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Nerve: Hra o život

 • Recenze Nerve: Hra o život na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

 • Recenze Nerve: Hra o život na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 70

  Nerve: Hra o život režisérského dua Henry Joost a Ariel Schulman (Paranormal Activity 3 a 4, Viral) bere možnosti internetu a sociálních sítí útokem a ukazuje nám, co vše můžeme díky nim prožít, a to v pozitivním i negativním slova smyslu. Snímek si sice nejvíce vychutná generace odkojená FB, Twitterem a Instagramem, ale to neznamená, že ti starší by měli dát ruce od tohoto díla pryč. Možná právě naopak. Škoda jen, že v závěru došel tvůrcům trochu dech i pověstné koule a vytočili číslo 112.

 • Recenze Nerve: Hra o život na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 40

  Americký thriller Nerve: Hra o život je snímek cílený hlavně na mladší diváky, a to především na ty, kteří neváhají dopouštět se všemožných hovadin, nahrávat se přitom na videa a vystavovat je na YouTube, aby získali co nejvíce zhlédnutí, a na všechny, kdo jsou ochotni se na taková videa dívat. A takových lidí je evidentně hodně. Protože kdo by nechtěl vidět třeba dvě prsaté holky v bikinách, co jedí nejpálivější papričku na planetě, nebo partu maníků, co dělají nebezpečné frajeřiny ve vysokých výškách a na střechách výškových budov. Ta videa mají miliony zhlédnutí. Třeba tenhle člověk si postavil kariéru na tom, že se ve svých videích mimo jiné noří do vany naplněné vždy nějakou jinou tekutinou a komentuje to.

 • Recenze Nerve: Hra o život na Total film

  Recenze Total film 65

  Nerve: Hra o život (USA, 2016) Tak trochu nevyužitý potenciál. Nerve neurazí ani zvlášť nenadchne. Ale jako popcornová zábava určitě funguje beze zbytku. Třeba si po zhlédnutí filmu uvědomíte, že byste si některé věci měli užít sami. Bez přátel na Facebooku nebo Skypu. Zkuste to. Je to osvěžující.

Trailer k filmu

Související články k filmu Nerve: Hra o život

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Terapie strašením a existence na hraně zákona

  Filmové premiéry: Terapie strašením a existence na hraně zákona

  7. 9. 2016 10:00 Další dobrodružství jelena Elliota a medvěda Booga, nouzové přistání na ledových vodách řeky Hudson, anonymní komunita pozorovatelů, usnadnění posledních dnů života a nelegální kopáči vltavínu. V 35. týdnu tohoto roku na nás čeká 5 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.