Plakát k filmu: Nepřesaditelný!

Nepřesaditelný! Nepřesaditelný!

Premiéra 16. 11. 2017
Česká Republika, 2017, 82 min

Žánr:
dokumentární
Režie:
Igor Chaun | celý štáb
Hrají:
Jiří X. Doležal, Martin Pohl, Daniel Landa, Jaroslav Plesl | všichni herci

Kdo je ve skutečnosti svérázný novinář Jiří X. Doležal, o němž bylo napsáno sedm diplomových prací? Jakou roli v jeho životě hraje časopis, do něhož píše pětadvacet let? A jakou roli v něm hrají ženy? A zakázané látky? A pravěk? A samota? A smrt? Na tyhle a další otázky odpovídá s dech beroucí otevřeností dokument režiséra Igora Chauna.

Kdo je ve skutečnosti svérázný novinář Jiří X. Doležal, o němž bylo napsáno sedm diplomových prací? Jakou roli v jeho životě hraje časopis, do něhož píše pětadvacet let? A jakou ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
  • -
  • -
  • -
  • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Nepřesaditelný!

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Závěr trilogie Zahradnictví a tým superhrdinů

    Filmové premiéry: Závěr trilogie Zahradnictví a tým superhrdinů

    15. 11. 2017 10:00 Závěrečný díl trilogie Zahradnictví odehrávající se na samém konci padesátých let, snímek na motivy komiksů o superhrdinském týmu, změna dokonale promyšlené luxusní svatby v béčkovou grotesku a boj za práva dělnické třídy. V tomto týdnu se můžete těšit na 4 filmové premiéry, dokument o postavě svérázného novináře Jiřího X. Doležala a krásy Krkonoš, zachycené v dokumentárním filmu Viktora Kuny a Martina Krále.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.