Plakát k filmu: Neonový býk

Neonový býk Boi neon

dokina.cz
6,1

Brazilie, Uruguay, 2015, 101 min

Žánr:
drama
Režie:
Gabriel Mascaro | celý štáb
Hrají:
Juliano Cazarré | všichni herci

Pohledný kovboj Iremar, tanečnice Galega a její malá dcera Cacá žijí v divokém a smyslném světě brazilského rodea. Domovem provizorní rodiny je náklaďák, ve kterém převážejí býky na další štace. Životy lidí a zvířat se na brazilském venkově prolínají v živočišné směsi vášně a naděje. Skrz prach a pot tvrdé práce probleskují sny o budoucnosti, barevné a zářivé jako mytický Neonový býk.

Pohledný kovboj Iremar, tanečnice Galega a její malá dcera Cacá žijí v divokém a smyslném světě brazilského rodea. Domovem provizorní rodiny je náklaďák, ve kterém převážejí býky ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 60.00 CZK 90.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Neonový býk

 • Recenze Neonový býk na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

  Brazilský artový úlet, z něhož si odnesete pramálo a nezaujme ani formální stránkou. Některé scény či obrazy jsou silné, ovšem výsledek je zbytečně roztříštěný a nikam nevedoucí.

Trailer k filmu

Související články k filmu Neonový býk

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Ledová událost roku a náprava nájemného zabijáka

  Filmové premiéry: Ledová událost roku a náprava nájemného zabijáka

  13. 7. 2016 10:00 Ledová událost roku, snaha o nápravu nájemného zabijáka, život bez otcových peněz, netradiční výchova dětí, zábavná komedie z nádherně nasnímaných exteriérů severní Francie a sny o budoucnosti, barevné a zářivé jako mýtický Neonový býk. Ve 27. týdnu tohoto roku nás čeká 5 filmových premiér a obnovená premiéra legendárního sci-fi s Arnoldem Schwarzeneggerem.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.