Plakát k filmu: Nenasytná Tiffany

Nenasytná Tiffany Nenasytná Tiffany

dokina.cz
6,6

Premiéra 30. 7. 2015
Česká Republika, 2015, 80 min, od 12 let

Žánr:
dobrodružný, sci-fi, horor
Režie:
Andy Fehu | celý štáb
Hrají:
Leoš Noha, Jiří Panzner, Pjeer van Eck, Petr Čtvrtníček | všichni herci

Pepa (Leoš Noha) tráví většinu času vysedáváním po hospodách. Aby si vydělal na skromné živobytí, vykrádá chaty a ukradené předměty prodává v zastavárně. Při jednom ze svých lupičských výpadů je málem chycen při činu a během následného útěku náhodou objeví starou videokameru. Ta skrývá záznam, který odhaluje cestu k netušenému pokladu. Pepa je ohromen a okamžite po něm zatouží. Brzy však pochopí, že aby ho získal celý, nebude muset podstoupit jen dlouhé hodiny kopání. Cena bude mnohonásobně vyšší...

Pepa (Leoš Noha) tráví většinu času vysedáváním po hospodách. Aby si vydělal na skromné živobytí, vykrádá chaty a ukradené předměty prodává v zastavárně. Při jednom ze svých ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 60.00 CZK 90.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Nenasytná Tiffany

 • Recenze Nenasytná Tiffany na MovieZone

  Recenze MovieZone 70

  Pepa je socka, na kterou se usmálo štěstí. Našel poklad. Jestli ho ale chce, bude ho to bolet. Nebo by se to dalo vymyslet nějak jinak? Nenasytná Tiffany chytře kombinuje horor s drsným humorem a výletem mezi lidi na okraji společnosti. Ve všech směrech to funguje skvěle, a navíc je tu sympaticky neobvyklý hrdina v podání skvělého Leoše Nohy. Potenciál, že se z tohohle kousku stane kult, je větší než u jakéhokoliv jiného domácího filmu posledních let.

 • Recenze Nenasytná Tiffany na fffilm

  Recenze fffilm 50

  Kdesi u Horního Jiřetína existuje prokletá louka, kde jsou zakopány staré zlaťáky. Ale kdo je zde začne vykopávat, ten se stane posedlým a posléze sežraným. Český horor? Český horor, yeah! Myslím, že za posledních 10 let byly do našich kin uvedeny jen 3 české horory. Z toho jeden byl senilní , další byl nechtěně legrační a Jáklův Ghoul byl docela ucházející (podlé té jeho poloviny, kterou jsem viděl ). Tudíž se dá napsat, že Nenasytná Tiffany patří k těm lepším českým hororům za posledních 10 let. Je to pravda, ale je to podobně zkreslená pravda, jako napsat, že " Braindead je jednou z nejlpepších novozélandských zombie komedií".

 • Recenze Nenasytná Tiffany na iDnes

  Recenze iDnes 65

  Zní to překvapivě, ale nejlepší český horor za poslední roky natočil debutant. Jmenuje se Andy Fehu, za rok mu bude třicet a v Nenasytné Tiffany si chytře hraje s mixem žánrů.

 • Recenze Nenasytná Tiffany na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 80

  Nenasytná Tiffany je v českých luzích a hájích poměrně nevídanou a unikátní záležitostí – jde totiž o zcela nezávislou buranskou hororovou komedii o masožravé díře v zemi (!), natočenou debutujícími tvůrci za velmi nízký rozpočet. Jistě, z podobných českých hororových pokusů letošního roku lze zmínit ještě žánrově čistějšího Ghoula a Svatého Mikuláše, oba navazující na trend found footage hororů. Ghoul ovšem vznikal se zahraničními herci a působil dost nečesky a Svatý Mikuláš byl vytvořen de facto amatérskými nadšenci. Oproti nim působí Nenasytná Tiffany jako vyloženě český a filmařsky vyzrálý produkt a navíc je z nich zdaleka nejlepší.

 • Recenze Nenasytná Tiffany na Total film

  Recenze Total film 75

  Nenasytná Tiffany (2015) Svěží debut originálního tvůrce, který se obklopil inteligentním tvůrčím týmem. Po dlouhé době je tu český film tohoto ražení, který není jen trapným pokusem o žánrovku. Z plátna je cítít, že byl natočen původní záměr a to je na debut obdivuhodné.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.