Plakát k filmu: Nebezpečné známosti

Nebezpečné známosti Dangerous Liaisons

dokina.cz
7,7

1988, 119 min

Žánr:
drama, romantický
Režie:
Stephen Frears | celý štáb
Hrají:
Glenn Close, John Malkovich, Michelle Pfeiffer, Swoosie Kurtz, Keanu Reeves | všichni herci

Hra na dobývání začíná. Všechno je povoleno, poté co krutá a bohatá vdova (Glenn Close) přiměje známého svůdníka (John Malkovich), aby se pokusil svést mladou snoubenku (Michelle Pfeiffer).

Tentokrát však dojde k porušení základního pravidla: dva hráči se do sebe zamilují - s tragickými následky. Tento film byl oceněn třemi Cenami akademie a zaujme mimo jiné skvělou výpravou a kostýmy z 18.století. Samotný příběh by se však mohl odehrávat i ve století dvacátém, aniž by ztratil něco ze svého puvabu.

Film režírovaný Stephenem Frearsem podle skandálního románu z roku 1782 a úspěšné hry Christophera Hamptona Nebezpečné známosti z roku 1986 vám přináší krutou, dekadentní zábavu.

Hra na dobývání začíná. Všechno je povoleno, poté co krutá a bohatá vdova (Glenn Close) přiměje známého svůdníka (John Malkovich), aby se pokusil svést mladou snoubenku (Michelle ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 460 hlasů
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 102.08 CZK 306.76 CZK Přehrát online

Související články k filmu Nebezpečné známosti

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.