Plakát k filmu: Naprostí cizinci

Naprostí cizinci Perfetti sconosciuti

dokina.cz
7,6

Itálie, 2016, 93 min, od 12 let

Žánr:
komedie, drama
Režie:
Paolo Genovese | celý štáb
Hrají:
Giuseppe Battiston, Anna Foglietta, Marco Giallini, Edoardo Leo, Valerio Mastandrea, Alba Rohrwacher | všichni herci

Je dobrý nápad sdílet se svými nejbližšími obsah mobilního telefonu? Komediální drama o skupině přátel, kteří se o sobě během jediné večeře dozvědí víc než za celý dosavadní život.

Skupina přátel se schází k pohodové večeři. Znají se důvěrně celé roky a také další setkání by se neslo v duchu lehkého škorpení a nostalgických vzpomínek na to, co bylo… kdyby se nezrodil zdánlivě nevinný nápad: dát mobilní telefony na stůl a sdílet každou SMS i každý příchozí hovor. Kolik toho o sobě nesmíme vědět, abychom mohli zůstat přáteli, milenci, manželi, rodiči…? Během jediného večera se ukáže, že až příliš mnoho. I ti, které známe, mohou totiž být naprostými cizinci.

Je dobrý nápad sdílet se svými nejbližšími obsah mobilního telefonu? Komediální drama o skupině přátel, kteří se o sobě během jediné večeře dozvědí víc než za celý dosavadní ... celý popis


Mediadesk
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 8 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 69.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Naprostí cizinci

 • Recenze Naprostí cizinci na iDnes

  Recenze iDnes 50

  Režisér Paolo Genovese sbírá festivalové ceny hlavně za scénář, jednoduše řečeno za nápad, jenž z italského filmu Naprostí cizinci činí zajímavou variaci tradiční společenské hry na pravdu.

 • Recenze Naprostí cizinci na Total film

  Recenze Total film 80

  Naprostí cizinci (2016) Příběh přináší hořkou pravdu o tom, že jsme všichni více či méně křehké duše, které celou pravdu o našich blízkých většinou neunesou a že neexistuje stoprocentní upřímnost. Že každý z nás má nějaké malé či větší tajemství a že co svět světem stojí, řešíme všichni pořád hlavně vztahy s těmi ostatními. A tak se může klidně stát, že než dojde při společné večeři na dezert, může být všechno úplně jinak! Otázkou ale je, zda jsme připraveni nést následky našich činů...

 • Recenze Naprostí cizinci na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 90

  Naprostí cizinci jsou veskrz vztahové drama promísené s komediálními prvky. Na zážitku přidávají i velmi kvalitní herecké výkony a neobvyklý úhel pohledu, ze kterého je příběh vyprávěn. Důležitým aspektem je i to, že děj je svižný a má spád, neustále se něco odehrává a my, diváci se nenudíme. Je to film, který rozhodně mile překvapí a stojí za to zhlédnout.

Trailer k filmu

Související články k filmu Naprostí cizinci

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Malý velký boss a triková jízda ruských superhrdinů

  Filmové premiéry: Malý velký boss a triková jízda ruských superhrdinů

  19. 4. 2017 10:00 Malý velký boss, vraždy v malé osadě na česko-polském pohraničí, dospívání citlivé sedmnáctileté dívky, trojice kamarádů snažících se opatřit si peníze na důchod, hledání ztracené civilizace, ruská odpověď na americké filmy o superhrdinech, zdánlivě nevinný nápad odhalující mnohá tajemství a magicko-realistický příběh o touze uniknout hrůzám války. Tento týden přináší 8 filmových premiér.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Kongův ostrov plný příšer, hvězdně obsazená

  Kongův ostrov plný příšer, hvězdně obsazená "vodácká" komedie a další nové trailery

  2. 3. 2017 10:15 Uplynulý týden přinesl mimo jiné další trailer k novému King Kongovi a vypadá to, že Ostrov lebek bude plný akce a boje s všemožnými příšerami. Venku je také první trailer k hvězdně obsazené letní komedii pro celou rodinu Špunti na vodě. Milovníci animáků z dílny studia Pixar by si neměli nechat ujít ukázku z třetího dílu Aut a fanoušci mystery hororů zase snímek Uteč. Za zmínku stojí i akční drama Za každou cenu a brilantní komedie o přátelství, lásce a zradě, která staví čtyři přátelské páry do konfrontace a odhalí, že si jsou „Dokonale cizí".

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.