Plakát k filmu: Nakládačka

Nakládačka Slap Shot

dokina.cz
7,4

USA, 1977, 123 min

Žánr:
komedie, drama, sportovní
Režie:
George Roy Hill | celý štáb
Hrají:
Paul Newman, Strother Martin, Michael Ontkean, Jennifer Warren, Lindsay Crouse, Jerry Houser | všichni herci

Nesmrtelný šarmér Paul Newman se v roce 1977 chopil hokejky a vybruslil na led coby Reggie Dunlop, trenér mrňavého hokejového týmu, v němž je zhruba tolik hvězdných hráčů jako ambicí na vítězství. Tedy nula. Jeho kariéra je dávno v háji, stejně tak jeho manželství a on se rozhodne všechno jednou pro vždy vyřešit.

Proto si usmyslí, že svůj tým donutí hrát „atraktivně“ pro diváka. Tedy tvrdě. Za tímto účelem také naverbuje bratrskou, téměř neandrtálskou dvojici řezníků, kteří na ledové ploše roztočí doslova pekelnou krvavou show. Ale co neudělat pro vítězství, že? Jen aby se to všechno na poslední chvíli nezvrtlo do ještě většího průšvihu. Populární černou komedii, v níž létají puky i pěsti, natočil oscarový George Roy Hill.

Nesmrtelný šarmér Paul Newman se v roce 1977 chopil hokejky a vybruslil na led coby Reggie Dunlop, trenér mrňavého hokejového týmu, v němž je zhruba tolik hvězdných hráčů jako ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 93 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Trailer k filmu

Související články k filmu Nakládačka

  • Obrázek k souvisejícímu článku: 7 skvělých filmů o hokeji

    7 skvělých filmů o hokeji

    6. 5. 2016 09:40 Dnešním dnem začíná hokejové šílenství, Mistrovství světa, které se koná v ruské Moskvě a Petrohradu. Tématu hokeje se budeme věnovat i v dnešním článku, kdy si představíme sedm hokejových filmů, které by si neměl žádný fanoušek nechat ujít. Filmy jsou plné napětí, touhy, naděje, překvapení a mnohé z nich jsou inspirovány skutečnými, téměř neuvěřitelnými, příběhy.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.