Plakát k filmu: Muzzikanti

Muzzikanti Muzzikanti

dokina.cz
3,3

Premiéra 23. 2. 2017
Česká Republika, Slovensko, 2016, od 12 let

Žánr:
hudební
Režie:
Dušan Rapoš | celý štáb
Hrají:
Pavel Kříž, Michalina Olszańska, Martin Dejdar, Maroš Kramár, Sara Sandeva | všichni herci

Muzzikanti jsou film plný písniček a melodií od folklorních kořenů až po mladou rockovou současnost, odehrávající se na československopolském trojmezí, v drsném, ale půvabném kraji Těšínského Slezska, kde slovo chlapa má stále svou sílu, půvab žen přitahuje od nepaměti a hudba má své nezastupitelné místo. Zkrátka magický kraj pro zdánlivě obyčejné a přece něčím osobité a hlubokou lidskostí protkané příběhy s dobrým koncem…

Muzzikanti jsou film plný písniček a melodií od folklorních kořenů až po mladou rockovou současnost, odehrávající se na československopolském trojmezí, v drsném, ale půvabném ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 52 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Muzzikanti

 • Recenze Muzzikanti na MovieZone

  Recenze MovieZone 20

  Jako podobenství o prohnilosti tuzemského hudebního průmyslu Muzzikanti nefungují, stejně jako odlehčená romantická komedie s písničkami. Nefungují totiž nijak. Ale přežijete je, a to se taky počítá, no ne?

 • Recenze Muzzikanti na iDnes

  Recenze iDnes 25

  Decibely lásky v tom už nejsou samy. V kategorii přezdívané slovy známé písně „dojemně pitomá šou“ je nově trumfnou Muzzikanti, film o to smutnější, že nehlásí režijní debut, nýbrž návrat vystudovaného a zkušeného režiséra.

Trailer k filmu

Související články k filmu Muzzikanti

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: konec starých X-menů a taneční animák

  Filmové premiéry: konec starých X-menů a taneční animák

  1. 3. 2017 10:00 Nová krev po boku starých X-menů, tanec jako největší vášeň mladé osiřelé dívky, zamyšlení nad krizí mužské a otcovské role v současné společnosti, a film plný písniček a melodií od folklorních kořenů až po mladou rockovou současnost. Tento týden přináší 4 filmové premiéry, obnovenou premiéru velkolepého historického eposu Miloše Formana v režisérské verzi a digitálně restaurovanou verzi psychologického dramatu Gustava Machatého z roku 1931.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.