Plakát k filmu: Muži, kteří nenávidí ženy

Muži, kteří nenávidí ženy Girl With a Dragon Tattoo, The

dokina.cz
7,8

Premiéra 12. 1. 2012
USA, Anglie, Německo, Švédsko, 2011, 158 min

Žánr:
thriller, drama, mystery, kriminální
Režie:
David Fincher | celý štáb
Hrají:
Daniel Craig, Steven Berkoff, Christopher Plummer | všichni herci

Muži, kteří nenávidí ženy je první film trilogie literárního bestselleru Stiega Larssona Milénium. Režie se ujal David Fincher a představiteli hlavních rolí jsou Daniel Craig a Rooney Mara. Film je natočen podle prvního dílu trilogie, které se dohromady prodalo 50 milionů kopií ve 46 zemích světa, a která se stala celosvětovým fenoménem. Pod scénářem je podepsán Steven Zaillian.

Muži, kteří nenávidí ženy je první film trilogie literárního bestselleru Stiega Larssona Milénium. Režie se ujal David Fincher a představiteli hlavních rolí jsou Daniel Craig a ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 406 hlasů
 • -
 • -
 • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Muži, kteří nenávidí ženy

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Fincherův film Muži, kteří nenávidí ženy dostane pokračování

  Fincherův film Muži, kteří nenávidí ženy dostane pokračování

  10. 4. 2015 11:00 Na vlně zájmu o švédské detektivky a především o trilogii Milénium spisovatele Stiega Larssona natočil americký režisér David Fincher první díl série o novináři Mikaelu Blomkvistovi nazvaný Muži, kteří nenávidí ženy. Nyní se chystá konečně pokračování. A bez Finchera.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: 10 filmových plakátů, které cenzura zakázala

  10 filmových plakátů, které cenzura zakázala

  2. 1. 2015 18:00 Žebříčky jsou tu od toho, protože milujeme všelijaké poměřování a přehledy úplně všeho. Seřaďte ten nejnudnější seznam hezky pod sebe a opatřete jej titulkem Top 10 a úspěch bude zaručen. Pravdou však je, že některé žebříčky jsou opravdu zajímavé a baví nás je číst. Asi víte, že hollywoodská studia bojují s všelijakými omezeními. Připravili jsme pro vás docela zábavný žebříček nejzajímavějších filmových plakátů, které byly zakázány.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Poznali byste jednu z nejvíce sexy žen světa v černé paruce?

  Poznali byste jednu z nejvíce sexy žen světa v černé paruce?

  18. 7. 2013 15:36 Herečka Scarlett Johansson se schovává v přestrojení tmavé paruky pouze kvůli svému novému snímku, ale v běžném životě je to stále ta pravá blondýnka k nakousnutí.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.