Plakát k filmu: Muž na měsíci

Muž na měsíci Man on the Moon

dokina.cz
6,9

USA, Anglie, Německo, Japonsko, 1999, 118 min

Žánr:
komedie, drama, životopisný

V režii Miloše Formana vznikl další strhující životopisný příběh - tentokrát biografie populárníhotelevizního komika Andyho Kaufmana. Andy Kaufman byl označován za nejnápaditějšího komika, mistra v provokování obecenstva, který dokázal vyvolat bouře smíchu, úplné ticho i skutečné slzy. Měl obrovskou popularitu a slávu.

Již v mladém věku ho však postihla nevyléčitelná choroba. Ve filmu 'Muž na Měsíci' spojili své síly a schopnosti tři z nejúspěšnějších osobností v oblasti současného filmu - Oscary ověnčený režisér Miloš Forman, úspěšný producent a herec Danny De Vito a komediální superhvězda Jim Carrey. Filmový příběh zachycuje divokou a zábavnou jízdu Andyho životem - od prvních důležitých chvil až po smutný konec.

V režii Miloše Formana vznikl další strhující životopisný příběh - tentokrát biografie populárníhotelevizního komika Andyho Kaufmana. Andy Kaufman byl označován za ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 584 hlasů
  • -

Související články k filmu Muž na měsíci

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Všechny (ne)úspěšné comebacky Jima Carreyho

    Všechny (ne)úspěšné comebacky Jima Carreyho

    10. 12. 2014 21:30 Jim Carrey se vrátil do kin v pokračování Blbého a blbějšího. Hvězda devadesátých let se poslední roky snaží o velký návrat, ale ten se stále nedaří. Prakticky jakákoliv role z více než poslední dekády byla srovnávána s jeho předešlými fenomenálními úspěchy filmů Maska (1994), Blbý a blbější (rovněž 1994), Ace Ventura: Zvířecí detektiv (rovněž 1994!) nebo Lhář, lhář (1997). Proč se tedy Jimovi stále nedaří návrat do reflektorů? A odešel z nich vůbec někdy? 

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.