Plakát k filmu: Muž jménem Ove

Muž jménem Ove En man som heter Ove

dokina.cz
7,7

Premiéra 10. 11. 2016
Švédsko, 2015, 116 min, od 12 let

Žánr:
komedie, drama
Režie:
Hannes Holm | celý štáb
Hrají:
Rolf Lassgård, Filip Berg, Ida Engvoll, Bahar Pars, Anna-Lena Bergelin, Tobias Almborg | všichni herci

Ove je tvrdohlavý a vznětlivý bručoun, který pohrdá všemi kolem a dává jim to zřetelně najevo. Bývalý předseda družstva vlastníků, kterému nedávno zemřela milovaná žena Sonja, nyní terorizuje sousedství jako samozvaný strážce pořádku. Zvrat v jeho životní rutině nastává s příchodem jeho nových sousedů, mladé pákistánské rodiny, jejíž životní styl se mu zpočátku příčí. Když omylem nabourají autem do Oveho poštovní schránky, spustí tím řetězec nečekaných událostí.

Ove je tvrdohlavý a vznětlivý bručoun, který pohrdá všemi kolem a dává jim to zřetelně najevo. Bývalý předseda družstva vlastníků, kterému nedávno zemřela milovaná žena Sonja, ... celý popis


Mediadesk
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 69.00 CZK Přehrát online

Trailer k filmu

Související články k filmu Muž jménem Ove

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Přistání vesmírných lodí a šokující odhalení Edwarda Snowdena

    Filmové premiéry: Přistání vesmírných lodí a šokující odhalení Edwarda Snowdena

    9. 11. 2016 10:00 Provokativní vědeckofantastický thriller, tvrdohlavý a vznětlivý bručoun, pokus o smíření na sklonku života, odhalení šokujících praktik amerických tajných služeb, příběh zdravotníka ve 2. světové válce, provokativní erotická tvorba vídeňského umělce, a pět obdivuhodných dětí s nelichotivou nálepkou "autista". Ve 43. týdnu tohoto roku čeká české diváky 7 filmových premiér a pásmo animovaných filmů Břetislava Pojara.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.