Plakát k filmu: Musíme se sejít

Musíme se sejít Musíme se sejít

dokina.cz
3,0

Premiéra 9. 6. 2016
Česká Republika, 2016, 80 min

Žánr:
komedie
Režie:
David Král | celý štáb
Hrají:
Karel Hynek, Radek Petráš, Jaroslav Vlach, Richard Nedvěd, Varhan Orchestrovič Bauer, Roman Kamiš | všichni herci

V hospodě u piva se setkají čtyři dobří přátelé z mládí - Karel (Karel Hynek), Filip (Dominik Heřman Lev), Pupík (Arnošt Frauenberg) a Caprio (Radek Petráš). Během tohoto setkání se jim neustále vracejí vzpomínky na legendární kemp Bambus, do kterého za mlada pravidelně jezdívali a ve kterém prožili ta nejlepší léta. Z čiré nostalgie se rozhodnou, že kemp navštíví znovu - tentokrát ale na kolech! Jelikož Karel právě odešel z armády, Filip ukončil pracovní poměr na ženské klinice coby doktor a Caprio je herec na volné noze, tak mají času dostatek. Pupík si vezme v práci volno a může se vyrazit! Na poslední chvíli však Karel dostane na starost svého dospívajícího syna Juru (Roman Kamiš), který stejně jako jeho otec není ani trochu rád, že by spolu měli strávit několik dní. Všechno je však již naplánováno, a tak v duchu Karlova vojenského hesla "Jen my, instinkt a příroda" vyráží pětice směr kemp Bambus.

V hospodě u piva se setkají čtyři dobří přátelé z mládí - Karel (Karel Hynek), Filip (Dominik Heřman Lev), Pupík (Arnošt Frauenberg) a Caprio (Radek Petráš). Během tohoto setkání ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 7 hlasů
 • -
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 49.00 CZK 209.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Musíme se sejít

 • Recenze Musíme se sejít na fffilm

  Recenze fffilm 30

  Čtyři ujetí dospělí a jeden kluk (syn jednoho z nich) se vydávají na cyklovýlet do kempu jejich mládí a cestou nastává humor. V textu distributora se píše: Musíme se sejít je lehkou letní komedií s protagonisty úspěšné show "Na stojáka", která má za cíl především diváka pobavit. Což je dobré vědět, protože nebýt této věty, mohl by si divák myslet, že tato komedie má za cíl diváka například rozplakat. A to by byla chyba, obzvlášť pokud jste nikdy neviděli úspěšnou show "Na stojáka".

 • Recenze Musíme se sejít na iDnes

  Recenze iDnes 30

  Zbrojní pas nedostane každý, zato česká komedie představuje amatérský ring volný. Před týdnem jedna parta nadšenců uvedla do kin valašského Dědu, nyní jiný svépomocný spolek startuje s titulem Musíme se sejít.

Trailer k filmu

Související články k filmu Musíme se sejít

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Musíme se sejít - recenze

  Musíme se sejít - recenze

  13. 6. 2016 08:00 Čtyři ujetí dospělí a jeden kluk (syn jednoho z nich) se vydávají na cyklovýlet do kempu jejich mládí a cestou nastává humor.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Fenomén herního světa a děsivé vyšetřování

  Filmové premiéry: Fenomén herního světa a děsivé vyšetřování

  8. 6. 2016 09:45 Děsivé vyšetřování paranormálních jevů, dlouho očekávaný fenomén herního světa, narušení poklidné dovolené, hledání nejlepšího výkřiku v historii filmu, epická vizuální báseň jednoho z největších žijících filmařů a vzpomínkový výlet s přáteli. V tomto týdnu nás čeká 6 filmových premiér, které se na plátnech českých kin objeví 9. června.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.