Plakát k filmu: Mumie

Mumie The Mummy

dokina.cz
6,9

USA, 1999, 125 min

Žánr:
thriller, komedie, dobrodružný, akční, horor, fantasy

Ještě nikdy nikdo nezemřel tak krutou smrtí, ještě žádný člověk na světě nebyl tak krutě proklet. Když velekněz Imhotep svedl faraónovu milenku, porušil tím nejpřísnější zákaz. Když byl prozrazen, nezbývalo, než faraóna usmrtit. Kráska spáchala sebevraždu a on byl po dopadení za živa mumifikován a pohřben jako nemrtvý.

Kdo by narušil jeho hrob, vyvolal by zkázu, krvavou pomstu, teror a násilí… A tak celé generace zasvěcených střežily obávaný hrob a s ním i obrovský poklad až do chvíle, než se objevil voják britské jednotky Rick O‘ Conell. Píše se rok 1925 a on společně s vášnivou egyptoložkou hodlá podrobně prozkoumat bájné místo, což má nemilé následky…

Ještě nikdy nikdo nezemřel tak krutou smrtí, ještě žádný člověk na světě nebyl tak krutě proklet. Když velekněz Imhotep svedl faraónovu milenku, porušil tím nejpřísnější zákaz. ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 619 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 59.00 CZK 149.00 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 59.00 CZK 210.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Mumie

  • Recenze Mumie na Červený koberec

    Recenze Červený koberec 65

    Mumie se nemohla rozhodnout, zda bude filmem akčním, dobrodružným, romantickým, hororem, nebo komedií. Takže to dopadlo asi jako když spolu pejsek a kočička dělají film a do scénáře dají všechno, co mají rádi. Pokud se ale chcete jen pobavit a blahosklonně přehlédnete pár klišé nebo hloupých dialogů, pak můžete být úplně klidně spokojení. Akce je zde dost, pěkné efekty, nejedna scéna umí skutečně vystrašit, a herecké osazenstvo úspěšně zachraňuje co se dá.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.