Plakát k filmu: Mother’s Day

Svátek matek Mother's Day

dokina.cz
3,7

Premiéra 19. 5. 2016
USA, 2016, 118 min

Žánr:
komedie
Režie:
Garry Marshall | celý štáb
Hrají:
Jennifer Aniston, Kate Hudson, Julia Roberts, Jason Sudeikis, Britt Robertson | všichni herci

Do Dne matek zbývá už jen několik dnů a několik rodin se musí vyrovnat s tím, jak tento velký den letos stráví. Ať už to znamená strávit ho s novou láskou, ztracenou láskou či úplně bez lásky, letošní Den matek se určitě nezapomenutelně zapíše do historie romantických komedií – a na několik dalších desetiletí i do povědomí diváků. Laskavý, starostlivý, vtipný a dojemný – stejně jako matky na celém světě.

Do Dne matek zbývá už jen několik dnů a několik rodin se musí vyrovnat s tím, jak tento velký den letos stráví. Ať už to znamená strávit ho s novou láskou, ztracenou láskou či ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 15 hlasů

Recenze filmu Mother’s Day

 • Recenze Mother’s Day na fffilm

  Recenze fffilm 30

  Režisér Garry Marshall úspěšně pokračuje ve své autodestrukční spirále a po jakž-takž snesitelných (ale rozhodně ne dobrých) "romantických komediích" Na Sv. Valentýna a Šťastný Nový rok přichází s dalším filmem, který se jim svou konstrukcí velmi podobá, ale už rozhodně není snesitelný. Tentokrát by mělo být spojujícím tématem mateřství a Svátek matek, ale je to jedno, neboť většina zápletek je zcela zaměnitelná se "zápletkami" předchozích filmů.

 • Recenze Mother’s Day na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 55

  Tvůrci Svátku matek vařili podle receptu na perfektní „ženský“ film: spousta postav, se kterými se může divačka ztotožnit, sem tam pěkný muž, Jennifer Aniston a Julia Roberts. Bohužel slabý scénář přinesl zápletky, které nás nedokáží zaujmout, dojmout ani pobavit. Možná si u snímku odpočinete, ale moc vás nerozesměje. I obyčejné životy, partnerství a výchova dětí mohou přinést spousty vtipných situací, ale zde se to scénáristům vystihnout nepodařilo.

Trailer k filmu

Související články k filmu Mother’s Day

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: povstání nejsilnějšího mutanta X-Menu a bláznivá cesta do minulosti

  Filmové premiéry: povstání nejsilnějšího mutanta X-Menu a bláznivá cesta do minulosti

  18. 5. 2016 10:00 Pomsta prvního a nejsilnějšího mutanta ze světa X-menu, oslava dne matek, cesta do středu slavné Francouzské revoluce a snímek vyprávějící o jednom z nejpodivnějších únosů, které se kdy odehrály. Ve 20. týdnu tohoto roku nás čekají 4 filmové premiéry, které vtrhnou do českých kin ve čtvrtek, 19. května.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Svátek matek - recenze romantické komedie

  Svátek matek - recenze romantické komedie

  17. 5. 2016 09:42 Režisér Garry Marshall úspěšně pokračuje ve své autodestrukční spirále a po jakž-takž snesitelných (ale rozhodně ne dobrých) "romantických komediích" Na Sv. Valentýna a Šťastný Nový rok přichází s dalším filmem, který se jim svou konstrukcí velmi podobá, ale už rozhodně není snesitelný.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.