Plakát k filmu: Mortal Engines Premiéra

Smrtelné stroje Mortal Engines

Premiéra 13. 12. 2018 (za 3 měsíce)
USA, Nový Zéland, 2018

Žánr:
sci-fi

Tisíciletí poté, co většina země byla zničena, se civilizace přizpůsobila novému životu. Gigantická pojízdná města se toulají světem a kvůli zdrojům pronásledují menší městečka. Tom Natsworthy, obyvatel putujícího Londýna, narazí na uprchlici Hester Shaw a nakonec musí bojovat i o svůj život. Protikladné strany se musí spojit dohromady a vytvořit velmi nepravděpodobné spojenectví, které může změnit budoucnost.

Tisíciletí poté, co většina země byla zničena, se civilizace přizpůsobila novému životu. Gigantická pojízdná města se toulají světem a kvůli zdrojům pronásledují menší městečka. ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 13. 12. 2018
 • -
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu Mortal Engines

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Peter Jackson představuje své epické Smrtelné stroje v prvním traileru

  Peter Jackson představuje své epické Smrtelné stroje v prvním traileru

  6. 6. 2018 08:47 Peter Jackson se nefláká. Žádný velkofilm od pana režiséra sice v brzké době neuvidíme, ale jinak režisér Pána prstenů produkuje horem dolem. V současné době dokončuje dokument o první světové válce a z pozice producenta pak pošle do kin epickou post-apo/fantasy Smrtelné stroje ještě letos.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Režisér Pána prstenů představuje svůj nový film: Mortal Engines

  Režisér Pána prstenů představuje svůj nový film: Mortal Engines

  19. 12. 2017 10:51 Peter Jackson si sice dává od režírování chvíli pauzu a pomalu se chystá na dalšího Tintina v oznámeném The Adventures of Tintin: Prisoners of the Sun. To ale neznamená, že by seděl s nohama na stole. Pořád ještě produkuje a píše scénáře, z čehož bude těžit jeho nový film Mortal Engines.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.