Plakát k filmu: Místo splněných přání

Místo splněných přání The Place

dokina.cz
6,4

Premiéra 7. 12. 2017
Itálie, 2017, 105 min, od 12 let

Žánr:
drama, mystery, fantasy
Režie:
Paolo Genovese | celý štáb
Hrají:
Valerio Mastandrea, Marco Giallini, Alessandro Borghi, Alba Rohrwacher, Vittoria Puccini, Silvio Muccino | všichni herci

Záhadný muž sedí každý den u stejného stolu restaurace The Place, připraven vyslyšet a vyplnit největší přání návštěvníků. Co budou schopni udělat, aby získali to, co chtějí?

Záhadný muž sedí každý den u stejného stolu restaurace The Place, připraven vyslyšet a vyplnit největší přání návštěvníků. Co budou schopni udělat, aby získali to, co chtějí? celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 3 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Místo splněných přání

 • Recenze Místo splněných přání na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 55

  Místo splněných přání je film s bezpochyby velmi zajímavým námětem. Bohužel zde nakonec slabší stránky převážují ty silné a původní koncepce vyznívá jaksi do ztracena. Má se za to, že podobné filmy, mezi které by se dal zahrnout třeba Počátek nebo Predestination, nesdělují vše ihned a často končí jistým momentem divákova ohromení. V tomto snímku se ale podstatné momenty rozmělní do příliš dlouhé stopáže a konec je tak nejistý, že máme pocit, že to ani autora už nebavilo. Místo splněných přání je dílem, které nás naláká, hodinu nás baví, pak čekáme konec a skutečný konec o hodinu později už přejdeme v polospánku.

Trailer k filmu

Související články k filmu Místo splněných přání

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Přání k mání a partička matek na tahu

  Filmové premiéry: Přání k mání a partička matek na tahu

  6. 12. 2017 10:00 Příběhy několika podob lásky, nerozlučné přátelství dvojice vojínů, matky na vánočním tahu, střet dvou naprosto odlišných žen, dokument popisující osudy hudebníků budujících českou heavy metalovou scénu, animák o dětech v sirotčinci a záhadný muž připraven vyslyšet a vyplnit největší přání návštěvníků restaurace The Place. V tomto týdnu přichází do českých kin 7 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.