Plakát k filmu: Mission: Impossible II

Mission: Impossible II Mission: Impossible II

dokina.cz
6,7

2000, 123 min

Žánr:
thriller, dobrodružný, akční
Režie:
John Woo | celý štáb
Hrají:
Tom Cruise, Dougray Scott, Thandie Newton, Ving Rhames, Richard Roxburgh, John Polson | všichni herci

Jak zabráníte teroristům rozpoutat hrozbu pro celý svět? To je úkol pro zvláštního agenta IMF Ethana Hunta. Nejlepší světový špión se vrací ve filmu, který se stal událostí roku, M:I 2. Je to thriller plný vzrušení a napětí. V této mimořádně nebezpečné misi je partnekou Ethana Hunta půvabná zlodějka Nyah Hall.

Společně mají zastavit bývalého agenta Seana Ambrose, který se chystá s pomocí smrtelně nebezpečného viru ohrozit lidstvo. Avšak pro úspěch mise budou muset nejen nasazovat životy, ale i volit mezi tím, co milují a tím, čemu věří.

Jak zabráníte teroristům rozpoutat hrozbu pro celý svět? To je úkol pro zvláštního agenta IMF Ethana Hunta. Nejlepší světový špión se vrací ve filmu, který se stal událostí roku, ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1663 hlasů
  • -

Související články k filmu Mission: Impossible II

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Vzpomínáme na sérii Mission Impossible - špionážní film čtyřikrát jinak

    Vzpomínáme na sérii Mission Impossible - špionážní film čtyřikrát jinak

    28. 7. 2015 21:30 Jenom velmi těžko by se v nynějším filmu hledala série tak pestrá jako pentalogie snímků Mission Impossible, jejíž pátý díl s žertovným podtitulem Národ grázlů nyní razí do kin. Někdejší adaptace televizního seriálu hledala svou identitu až do čtvrtého dílu, vzniklého v režii Brada Birda. Mrkněte se, jak se různí režiséři snažili Mission Impossible pojmout po svém - a jak se na tom vždy promítly dobové tendence filmové akce. 

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.