Plakát k filmu: Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout Mission: Impossible - Fallout

dokina.cz
8,2

Premiéra 2. 8. 2018
USA, 2018, 147 min, od 12 let

Žánr:
dobrodružný, akční
Režie:
Christopher McQuarrie | celý štáb
Hrají:
Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Jeremy Renner, Michelle Monaghan, Henry Cavill, Simon Pegg | všichni herci

Ethan Hunt si vždycky vybíral nesplnitelné mise. Pokaždé v nich uspěl, okolnostem navzdory. Na začátku tohoto příběhu však čelí úplně nové situaci. Něco se pokazilo, past nesklapla a vinou jeho selhání se ocitnou ve smrtelném ohrožení vybraná světová velkoměsta. Ethan je přesvědčen, že pouze on se svým týmem dokáže tragickou chybu napravit. Je však sám, kdo si to myslí. Do hry vstupují další hráči, kteří mu možná pomáhají, ale možná také sledují své vlastní zájmy, které jsou v rozporu s těmi Ethanovými. Rozdělení na kladné a záporné hrdiny nebude tentokrát vůbec jednoduché. V pozadí navíc čím dál rychleji utíká čas vstříc momentu, který dramaticky změní mapu světa.

Ethan Hunt si vždycky vybíral nesplnitelné mise. Pokaždé v nich uspěl, okolnostem navzdory. Na začátku tohoto příběhu však čelí úplně nové situaci. Něco se pokazilo, past ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 7 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Mission: Impossible - Fallout

 • Recenze Mission: Impossible - Fallout na MovieZone

  Recenze MovieZone 90

  Ethan Hunt už zase utíká jako o život. Před stíny minulosti, aktuálními hrozbami i světem zítřka. A ve spektakulárním blockbusteru dokazuje, že akční film nemusí spoléhat na superhrdiny v těsných trikotech, slavné tváře z osmdesátek, nebo sebeshazovačný humor. Stačí “jen” skvěle natočit a odvyprávět dobrodružnou misi, která vás nechá balancovat na okraji sedačky. Jak prosté, milý Watsone!

 • Recenze Mission: Impossible - Fallout na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 90

  Tom Cruise nestárne, Tom Cruise zraje jako víno. A tahle série spolu s ním. Aneb která sága se může chlubit tím, že šestí díl patří mezi nejlepší.

 • Recenze Mission: Impossible - Fallout na fffilm

  Recenze fffilm 80

  Tom Cruise se opět zapleta do strašlivého spiknutí, kdy se nemůže na nikoho spolehnout, všichni od něj dávají ruce pryč, všichni ho chtějí podvést, a v sázce je osud celého světa. Opět. Nejnovější (šesté) pokračování série Mission: Impossible je něco hodně podobného jako předcházející Národ grázlů . Především se tyto filmy navzájem podobají překombinovaným scénářem, ve kterém je tolik zvratů a překvapivých odhalení, že vám okolo poloviny filmu začne být úplně jedno, kdo na koho vlastně co šije, protože máte jistotu, že se to před koncem filmu ještě několikrát zvrátí a že to smysl dávat nezačne.

Související články k filmu Mission: Impossible - Fallout

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.