Plakát k filmu: Missing Link Premiéra

Hledá se Yetti Missing Link

dokina.cz
7,4

Premiéra 18. 4. 2019
USA, 2019, 95 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, animovaný
Režie:
Chris Butler | celý štáb
Hrají:
Zoe Saldana, Hugh Jackman, Emma Thompson, Timothy Olyphant, Zach Galifianakis, Stephen Fry | všichni herci

Pan Článek je legrační a roztomilou postavou v dobrodružném rodinném snímku od cenami ověnčeného studia Laika.

Sir Lionel Frost je chrabrý a energický dobrodruh, který se považuje za předního odborníka na mýty a příšery. Ovšem nikdo jiný jeho objevům nevěří. Aby svůj názor obhájil, vydává se na americký severozápad objevit - Yettiho, chybějící vývojový článek mezi opicí a člověkem.

Pan Článek - lehce bláznivý, překvapivě bystrý a citlivý tvor, který představuje posledního jedince svého druhu, čelí osamělosti a věří, že Sir Lionel je jediným mužem, který mu může pomoci. Ti dva spolu s nezávislou a vynalézavou Adelinou Fortnightovou zažívají odvážné dobrodružství, které směřuje k jedinému cíli - bájnému údolí Šangri-La.

Pan Článek je legrační a roztomilou postavou v dobrodružném rodinném snímku od cenami ověnčeného studia Laika. Sir Lionel Frost je chrabrý a energický dobrodruh, který se ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -

Související články k filmu Missing Link

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Děsivý přízrak a evakuace z obléhaného Leningradu

    Filmové premiéry: Děsivý přízrak a evakuace z obléhaného Leningradu

    18. 4. 2019 10:00 Děsivý přízrak uvězněný mezi nebem a peklem, legrační a roztomilá postava dobrodružného snímku, záchranná výprava jedné berušky, mravence a pavouka, dvaadvacetiletý Thomas bojující se závislostí na heroinu v katolickém rehabilitačním centru a evakuační člun na cestě z obléhaného Leningradu. Tento týden přináší 5 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.